Pobierz darmowego WORKBOOKA!

NIEZAMKNIĘTY ROZDZIAŁ,

CZYLI 10 PUŁAPEK, W KTÓRE MOŻESZ WPAŚĆ, GDY ROZSTAJESZ SIĘ Z PARTNEREM.

Rozstanie może być Twoją traumą, ale może być też trampoliną, dzięki której wskoczysz w nowy rozdział w Twoim życiu.

Lidia Korbus Then
Lidia Korbus Then

Chcesz zmienić swoje życie?

Sprawdź, co znajdziesz w tym workbooku.

Zachęcam Cię gorąco do wydrukowania tego workbooka. To może być Twój pamiętnik z rozstania. Notatnik, do którego przelejesz swój ból i rozterki i poczujesz, że trochę lżej Ci się w tym trudnym momencie Twojego życia oddycha (Ty też czujesz ten ciężar w klatce piersiowej?).

Mam nadzieję, że dzięki temu e-bookowi zrobisz pierwszy krok, sprawdzając, czy nie wpadasz w pułapki, które mogą Ci utrudnić, a czasem nawet uniemożliwić zamknięcie jednego rozdziału i otwarcie kolejnego.

Ołówek w dłoń i do dzieła! Chodzi przecież o dalszy ciąg Twojego życia!

Lidia Korbus - Then

O Autorce

Towarzyszę moim Klientom w budowaniu i dbaniu o satysfakcjonujące relacje. Obserwuję z satysfakcją, jak na moich oczach osiągają to, co nadaje ich życiu sens i sprawia, że są szczęśliwsi. Cudownie jest mieć taką pracę!

Jestem dyplomowaną coach po szkole coachingu z certyfikacją ICF oraz trenerką po szkole trenerskiej. Nieustannie zdobywam wiedzę na temat nowych metod w dziedzinie samorozwoju i poddaję swoją pracę superwizji, żeby pomóc Ci jeszcze skuteczniej. Pracuję zgodnie ze standardami i etyką ICF (International Coach Federation), największej Światowej Federacji, zrzeszającej coachów. 

Lidia Korbus
Workbook dla Ciebie

The form you have selected does not exist.