AWANTURY O BZDURY,
czyli jak i o czym rozmawiać w związku, aby się porozumieć?

Cykl 12 lekcji wraz z propozycjami ćwiczeń indywidualnych i dla pary.

💔 Czujesz, że w Twoim związku zaczyna się psuć?
💔 Coraz częściej kłócicie się o bzdury?
💔 Coraz mniej siebie rozumiecie?
💔 Nie jest już tak, jak na początku związku?

Nie wyważaj otwartych drzwi! W tym kursie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby znaleźć w związku porozumienie.

Kurs Awantury o bzdury

Coraz więcej nieporozumień w związku?

Dowiedz się, od czego zacząć.

Ania

Ania czuje się rozczarowana swoim związkiem. Ma dość ciągłych kłótni o mało istotne rzeczy. Z nostalgią wspomina początek związku, kiedy ona i jej mąż rozumieli się bez słów. Chciałaby wrócić do tamtych czasów. A tak naprawdę chciałaby, żeby w jej związku zagościł  szacunek i wzajemne zrozumienie. Chciałaby mieć partnera, z którym mogłaby się wspólnie cieszyć życiem. 

Zamiast tego, czuje, że ona i jej mąż wciąż się od siebie oddalają. Obawia się, że to może się niedobrze skończyć i chciałaby coś z tym zrobić, bo zależy jej na małżeństwie. Ale nie wie nawet od czego zacząć.

Jesteś w nowym związku i obawiasz się, aby nie skończył się tak, jak poprzedni?

Sprawdź, na co zwrócić uwagę, rozpoczynając nową relację - zwłaszcza, gdy w grę wchodzą również dzieci z poprzednich związków.

Tomek i Ewa są w związku od niedawna. Oboje mają za sobą nieudane relacje. Na razie jest dobrze – oboje są sobą zafascynowani. Ale pamiętają taki etap ze swoich poprzednich związków. A potem się popsuło.

Bardzo chcieliby, żeby tym razem było inaczej. Tylko, jak to zrobić, żeby było im ze sobą dobrze również wtedy, gdy już opadną różowe okulary? To wydaje się trudne. A w ich przypadku w dodatku w grę wchodzą dzieci z poprzednich związków. Jak to wszystko dobrze poukładać, żeby w końcu stworzyć udany związek?

Tomek i Ewa

Myślisz, że udany związek nie jest możliwy?

Dowiedz się, od czego to zależy i naucz się porozumiewać bez trzaskania drzwiami i cichych dni.

Jarek

Jarek rozwiódł się po raz drugi. Zaczyna myśleć, że to z nim jest coś nie tak. A może trafia na niewłaściwe kobiety? Ale jak rozpoznać, czy ktoś jest właściwy, czy nie? Na początku wszystko wydaje się w porządku, a potem znowu te awantury, ciche dni i foch od rana do nocy.

Czy to w ogóle możliwe, żeby w małżeństwie normalnie się porozumiewać, zamiast się wiecznie kłócić? Jarek ma wrażenie, że tak naprawdę żadna z jego dotychczasowych partnerek go nie rozumiała. A może to on nie rozumiał ich?

No ale jak zrozumieć kobietę – przecież podobno jest z Wenus, a mężczyźni z Marsa, więc porozumienie jest chyba niemożliwe. A może jednak możliwe, tylko do tej pory nieumiejętnie do tego podchodził?

Lidia Korbus-Then
logo Lidia Korbus Then

O autorce

Nazywam się Lidia Korbus-Then. Jestem certyfikowaną trenerką relacji. Na bazie autorskich programów, prowadzę sesje online z Klientami i Klientkami z Polski i zagranicy.

Od 11 lat pomagam ludziom dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w ich życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych. Specjalizuję się w komunikacji opartej na szacunku i wzajemnym zrozumieniu. 

Parom, które czują, że zamiast budować związek, zaczynają go niszczyć i się od siebie oddalać, pomagam zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się między nimi, określić, jakiego związku chcą, sprawdzić, co jest źródłem ich problemów, a następnie dokonać w ich relacji zmian, które powodują, że znacznie łatwiej jest im się porozumieć bez kłótni.

W trakcie kursu dowiesz się:

Od czego zacząć, gdy w związku zaczyna się psuć.

Jak Twoja przeszłość może wpłynąć na związek i co z tym zrobić.

Jak wyglądają poszczególne etapy związku, jakie niosą
za sobą zagrożenia
i o co warto na każdym
z nich zadbać.

Jak skutecznie poznać swojego partnera
i pozwolić poznać siebie.

Jak rozmawiać
o finansach, dzieciach
i bliskości fizycznej.

Jak się porozumiewać zamiast kłócić.

Otrzymasz nie tylko wiedzę zawartą w lekcjach, ale też ćwiczenia, które pomogą Ci lepiej poznać siebie i zbudować udany związek.

Jak-zmienic-przekonania

Lekcja 1 Od czego zacząć, gdy czujesz, że między Wami się psuje?

Podpowiem Ci, w jaki sposób – krok po kroku – zabrać się do poukładania Twojego związku.

relacje z byłym partnerem

Lekcja 2 Obecna relacja a poprzedni związek.

Sprawdzisz, jak to, co działo się w poprzednim związku, może wpływać na Twoją kolejną relację.

Male-kroki

Lekcja 3 Etapy związku.

Dowiesz się, jakie są etapy związku i będziesz mieć okazję do sprawdzenia, w której jesteście fazie. Dowiesz się m.in., o co warto zadbać na każdym z etapów i na jakie zagrożenia należy uważać.

dzieciństwo a związek

Lekcja 4 Związek a dzieciństwo.

Dowiesz się, jak doświadczenia z Twojego dzieciństwa mogą osłabić lub wzmocnić Twój związek. Nauczysz się dostrzegać mechanizmy, które zostały Ci wdrukowane dawno temu.

To, co naprawdę ważne

Lekcja 5 To, co naprawdę ważne.

W trakcie tej lekcji nauczysz się rozpoznawać najważniejsze dla Ciebie wartości, a także rozbudzisz uważność na dostrzeganie wartości ważnych dla Twojego partnera.

Role w związku a płeć

Lekcja 6 Role w związku a płeć.

Ta lekcja może Cię poprowadzić w zakamarki stereotypów. Mars i Wenus? Rola stereotypowo męska, damska – istnieje, nie istnieje? Jak to wpływa na związek?

Czym jest miłość

Lekcja 7 Czym jest miłość?

Dowiesz się, czym jest miłość i jak ją rozpoznać.

Jak wybaczyć po rozwodzie

Lekcja 8 Pieniądze szczęścia nie dają?

W trakcie tej lekcji poruszony zostanie temat, który zwłaszcza w Polsce jest niezwykle trudny – pieniądze. Parom zwykle bardzo trudno jest o nich mówić. Nauczysz się o nich rozmawiać. To bardzo ważne, bo częstym powodem rozstań są nie pieniądze, ale brak rozmowy o nich.

Dzieci w związku.

Lekcja 9 Dzieci

Dzieci potrafią być wyzwaniem. Jeszcze trudniej jest w rodzinach, w których mamy do czynienia z dziećmi z poprzedniego związku partnera, swoimi z poprzedniego związku i często na dokładkę dziećmi z obecnego związku. Jak rozmawiać o wychowaniu? Co warto ustalić? O tym w lekcji 9.

codzienność

Lekcja 10 Codzienność

Codzienność potrafi zabić związek – zwłaszcza, gdy nieustająco się o nią kłócimy.
Z tej lekcji dowiesz się, jak temu przeciwdziałać.

Bliskość fizyczna

Lekcja 11 Bliskość fizyczna

Udany związek to również satysfakcjonujące życie seksualne. W trakcie lekcji 11 dowiesz się, dlaczego to ważne oraz co i w jaki sposób warto w tej kwestii ustalić.

Jak rozmawiać w związku

Lekcja 12 Jak rozmawiać, żeby się porozumieć?

I na koniec dowiesz się, jak się komunikować w związku, aby dojść do porozumienia. Jak sobie poradzić z fochem i trzaskaniem drzwiami i co związkowi robią ciche dni.

Jakie korzyści przynosi ten kurs?

Dzięki 12 nagraniom z lekcji

otrzymasz solidną dawkę wiedzy i świadomość mechanizmów, które w istotny sposób wpływają na związek, a o których wiele par po prostu nie wie.

Dzięki ćwiczeniom praktycznym

które otrzymasz po każdej lekcji – otrzymasz szansę na zdobycie świadomości, jak naprawdę wygląda Twoja sytuacja oraz konkretnych umiejętności, które mogą zaowocować prawdziwą zmianą.

Ile kosztuje kurs Jak zbudować nowy związek po rozwodzie, aby nie skończył się kolejnym rozstaniem?

Cena regularna to 397,00 zł 

✅ Roczny dostęp   ✅ Korzystaj 24/7

WERSJA PREMIUM

Jeśli czujesz, że któryś z tematów kursu będzie dla Ciebie lub Twojego partnera wyzwaniem i potrzebujesz eksperckiego wsparcia, zdecyduj się na wersję premium, w której oprócz wymienionych lekcji i ćwiczeń, otrzymasz także dodatkowo indywidualną 60-minutową sesję na żywo, która prowadzona jest przeze mnie online.

Cena regularna to 897,00 zł 

✅ Roczny dostęp   ✅ Korzystaj 24/7

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp otrzymujesz na rok – w tym czasie w każdej chwili możesz wrócić do lekcji i przerobić ją raz jeszcze.

Nie 🙂 Żadnego dodatkowego logowania! Poszczególne lekcje i ćwiczenia do nich będą przychodzić bezpośrednio na podany przez Ciebie adres mailowy.

Nie. Cały kurs jest procesem, który ma zaowocować zmianą w Twoim związku. Dlatego będziesz otrzymywać 1 lekcję raz na trzy dni. To ważne, abyś miał/a czas pomiędzy lekcjami na spokojne realizowanie ćwiczeń, które otrzymasz wraz z lekcją.

Gdy tylko odnotujemy Twoją płatność, otrzymasz na podaną przez Ciebie skrzynkę mailową nagranie z niezbędnym wstępem oraz pierwszą lekcją. Kolejne lekcje otrzymywać będziesz w odstępach co trzy dni.

Kurs zawiera 12 lekcji. Co trzy dni otrzymasz kolejną lekcję. Łatwo zatem policzyć, że jeśli będziesz realizować kurs systematycznie, to zakończysz go po około miesiącu. Miesiącu, który da Ci wiedzę nie tylko o mechanizmach, które rządzą związkami, ale też o Tobie, Twoich potrzebach i oczekiwaniach, a jeśli zamierzacie przerabiać ten kurs w parze, to również o potrzebach i oczekiwaniach Twojego partnera czy partnerki. To naprawdę solidny fundament pod udany związek.

Najlepsze efekty otrzymacie, gdy zastanowicie się nad swoim związkiem oboje. Czasami jednak, partner czy partnerka mogą nie być jeszcze gotowi do pracy nad związkiem. W takim wypadku warto, aby chociaż jedno z Was przyjrzało się lepiej sobie i Waszemu związkowi. Podczas każdej lekcji otrzymasz informację, które zadania wykonujesz w przypadku samodzielnego przerabiania kursu, a które, gdy korzystacie z niego oboje.

Wszystkie lekcje i ćwiczenia do nich otrzymasz w formie elektronicznej na podaną przez Ciebie skrzynkę mailową. Jeśli zakupisz wersję premium, zostanie z Tobą umówiony telefonicznie dogodny dla Ciebie termin sesji indywidualnej na żywo, która również odbędzie się online.

Oczywiście! Wystarczy, że wybierzesz opcję kupuję na prezent lub kupuję wersję premium na prezent. Zakupiony w ten sposób voucher jest ważny przez 12 miesięcy od dnia opłacenia zamówienia. Zostanie wysłany do Ciebie link – pozostanie Ci tylko wysłanie linku osobie, której chcesz zrobić prezent, aby mogła podać nam adres mailowy, na który chce otrzymywać lekcje.

Dostęp otrzymujesz na rok – w tym czasie w każdej chwili możesz wrócić do lekcji i przerobić ją raz jeszcze.

Nie 🙂 Żadnego dodatkowego logowania! Poszczególne lekcje i ćwiczenia do nich będą przychodzić bezpośrednio na podany przez Ciebie adres mailowy.

Nie. Cały kurs jest procesem, który ma zaowocować zmianą w Twoim związku. Dlatego będziesz otrzymywać 1 lekcję raz na trzy dni. To ważne, abyś miał/a czas pomiędzy lekcjami na spokojne realizowanie ćwiczeń, które otrzymasz wraz z lekcją.

Gdy tylko odnotujemy Twoją płatność, otrzymasz na podaną przez Ciebie skrzynkę mailową nagranie z niezbędnym wstępem oraz pierwszą lekcją. Kolejne lekcje otrzymywać będziesz w odstępach co trzy dni.

Kurs zawiera 12 lekcji. Co trzy dni otrzymasz kolejną lekcję. Łatwo zatem policzyć, że jeśli będziesz realizować kurs systematycznie, to zakończysz go po około miesiącu. Miesiącu, który da Ci wiedzę nie tylko o mechanizmach, które rządzą związkami, ale też o Tobie, Twoich potrzebach i oczekiwaniach, a jeśli zamierzacie przerabiać ten kurs w parze, to również o potrzebach i oczekiwaniach Twojego partnera czy partnerki. To naprawdę solidny fundament pod udany związek.

Możesz realizować ten kurs samodzielnie. Najlepsze efekty otrzymacie, gdy zastanowicie się nad swoim związkiem oboje. Podczas każdej lekcji otrzymasz informację, jakie zadania wykonujesz w przypadku samodzielnego przerabiania kursu, a jakie, gdy korzystacie z niego oboje.

Wszystkie lekcje i ćwiczenia do nich otrzymasz w formie elektronicznej na podaną przez Ciebie skrzynkę mailową. Jeśli zakupisz wersję premium, zostanie z Tobą umówiony telefonicznie dogodny dla Ciebie termin sesji indywidualnych na żywo, które również odbędą się online.

Oczywiście! Wystarczy, że wybierzesz opcję kupuję na prezent lub kupuję wersję premium na prezent. Zakupiony w ten sposób voucher jest ważny przez 12 miesięcy od dnia opłacenia zamówienia. Zostanie wysłany do Ciebie link – pozostanie Ci tylko wysłanie linku osobie, której chcesz zrobić prezent, aby mogła podać nam adres mailowy, na który chce otrzymywać lekcje.

Opinie klientów:

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!​

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! ​

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Masz pytania? Napisz: kontakt@lidiakorbusthen.pl