INDYWIDUALNY TRENING SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI W ZWIĄZKU

dla par na początku relacji  

 Przygotuje Was do wspólnego życia i pomoże stworzyć silny związek, oparty na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

zakochana uśmiechnięta para

DLA KOGO JEST TEN TRENING?

Dla par, które dopiero rozpoczynają wspólną drogę i chcą od początku zadbać o swój związek, aby cieszyć się długie lata szczęściem.

Trening przeznaczony jest zarówno dla par, które wchodzą w związek po raz pierwszy, jak też dla tych, które rozpoczynają kolejny związek

Dla par, które potrzebują indywidualnego podejścia. To nie jest warsztat grupowy – w czasie treningu pracuję indywidualnie tylko z Wami i tylko Waszemu związkowi poświęcam swoją uwagę. 

JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNIECIE DZIĘKI UDZIAŁOWI W TRENINGU SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI?

Nauczycie się prowadzenia rozmowy bez kłótni.

Lepiej poznacie wzajemne potrzeby.

Ustalicie, czego chcecie i czego nie chcecie w Waszym związku.

Zbudujecie solidne fundamenty pod Wasze wspólne życie.

Nauczycie się rozumieć siebie.

Dowiecie się, jak zbudować szczęśliwy związek, nie rezygnując z siebie.

Poczujecie, że macie wpływ na to, jak wygląda Wasze wspólne życie.

Dowiecie się o możliwych zagrożeniach oraz jak im przeciwdziałać.

Wspólnie znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania w Waszym związku.

Nie powtórzycie błędów z przeszłości.

Otrzymacie profesjonalne wsparcie.

CO SIĘ DZIEJE W TRAKCIE TRENINGU?

Przez 3 miesiące sesje i wsparcie pomiędzy sesjami.

Spotykamy się co dwa tygodnie na 60 minut na indywidualnej sesji online. Analizujemy wyłącznie Wasz związek. Pomiędzy sesjami wykonywać będziecie poszczególne kroki, które zbudują w Was nawyki, wzmacniające Wasz związek. Na bieżąco sprawdzać będziemy, jak Wam idzie – z czym radzicie sobie już świetnie, a co jeszcze jest wyzwaniem. Pomogę Wam poradzić sobie z trudnościami, które napotkacie – w razie potrzeby, możecie się ze mną skontaktować pomiędzy sesjami.

Mnóstwo materiałów i ćwiczeń!

W czasie trwania programu, zostaną Wam udostępnione nagrania w formie video i PDF. Otrzymacie także ćwiczenia do pracy indywidualnej i wspólnej. To naprawdę spory kawałek wiedzy, więc koniecznie zarezerwujcie sobie czas pomiędzy sesjami, aby jak najlepiej wykorzystać udział w programie! 

co powinniśmy ustalić na początku

Mechanizmy, które wpływają na związek.

Dowiecie się, jakimi mechanizmami rządzi się związek. Jakie postawy możecie nieświadomie przyjąć. Jak zapobiegać zagrożeniom i wykorzystać potencjał, który się z tym wiąże, aby zbudować silną i trwałą relację. 

jak będziemy ze sobą rozmawiać

Jak będziecie ze sobą rozmawiać?

Nauczę Was skutecznej komunikacji w związku. Przeanalizujemy zagrożenia, które możecie napotkać w codziennych rozmowach, abyście w przyszłości uniknęli kłótni, które ranią, zamiast rozwiązywać problem. 

zakochana para na spacerze

Do jakiego związku dążycie?

Pomogę Wam określić, jaki związek chcecie mieć. Do jakiego stanu chcecie dążyć oraz co i dlaczego jest dla Was ważne. Dowiecie się, w jaki sposób oboje widzicie przyszłość Waszego związku. Dokładnie przeanalizujemy obszary, które warto ustalić na początku związku, aby zaoszczędzić Wam nieporozumień w przyszłości. 

młodzi ludzie się przytulają

Rekomendacje na przyszłość.

W czasie ostatniej sesji podsumujemy, czego dokonaliście, jaka nowa energia pojawiła się w Waszym związku. Sprawdzimy, co nowego wiecie o sobie i relacji, która Was łączy oraz czego się nauczyliście i na co musicie uważać w przyszłości.

DO KAŻDEJ PARY PODCHODZĘ INDYWIDUALNIE

Jeśli nad którymś obszarem będziecie chcieli popracować więcej, a z kolei inny nie wymaga w Waszym przypadku dużej pracy, dostosuję przebieg programu do Waszych potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie, w trakcie pracy z Wami, będę Was uważnie obserwować i rekomendować tematy, które warto, abyście przepracowali.

WSTĘPNA KONSULTACJA

Sprawdźcie, w jaki sposób pracuję!

Jeśli chcecie mnie najpierw poznać i sprawdzić, czy jestem osobą, z którą chcecie od początku dobrze “poukładać” swój związek, możemy zacząć od wstępnej konsultacji, która trwa 30 minut i odbywa się online. Gdy otrzymam Wasze zgłoszenie, skontaktuję się z Wami i ustalimy dogodny termin.

Lidia Korbus-Then
logo Lidia Korbus Then

Z KIM BĘDZIECIE SIĘ UCZYĆ SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI W ZWIĄZKU?

Nazywam się Lidia Korbus-Then. Jestem trenerką relacji. Uczę skutecznych sposobów komunikacji w związku. Łączę wiedzę i doświadczenie z obszaru kryzysu psychologicznego z technikami rozwojowymi. To pozwala mi pomagać parom w zapobieganiu niepotrzebnym kryzysom. A tym, które już mają trudności, pomagam przekuć sytuację kryzysową w związku w nową, pozytywną jakość.

Jestem absolwentką wielu szkół i kursów, m.in. z obszaru psychologii emocji i motywacji, psychologii rozwojowej, psychologii kryzysu, coachingu i edukacji osób dorosłych. Ta wiedza pozwala mi zauważyć mechanizmy które zachodzą w związku.

Od 11 lat pomagam dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w ich życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych.

Prywatnie, od lat buduję z moim obecnym mężem, relację opartą na miłości, szacunku i wzajemnym wsparciu. Jestem też mamą – nieprzyzwoicie dumną ze swoich dzieci.

Udział we wstępnej, bezpłatnej konsultacji nie jest konieczny. Jeśli jesteście zdecydowani na udział w treningu, od razu kliknijcie poniżej i dobrze rozpocznijcie wspólne życie!

Najczęściej zadawane pytania

Całkowita wartość udziału w programie to 1497 zł

Trening trwa 3 miesiące. 

W czasie udziału w programie spotykamy się na indywidualnych sesjach online 6 razy, czyli średnio co 2 tygodnie. 

Każda sesja trwa 60 minut i uczestniczycie w nich tylko Wy i ja.

Pomiędzy sesjami zapoznajecie się z materiałami video i PDF, które są Wam udostępniane na czas udziału w programie oraz wykonujecie szereg ćwiczeń, wzmacniających komunikację w Waszym związku. 

Nie.

W trakcie treningu otrzymujecie wiedzę, ale nie ma doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Wam. 

Nie ma też terapii – metoda, którą stosuję, koncentruje się na realizacji celu, jakim jest wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych, dzięki którym zbudujecie Wasz szczęśliwy związek. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. 

Nie leczę psychoterapeutycznie ani psychiatrycznie.

Tak, oszczędza to Wasz czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znacie i czujecie się w nich swobodnie.

Tak. 

To czas dla Was – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Was rozpraszać. Dlatego poproszę Was, żebyście na czas sesji wyłączyli telefon i usiedli z komputerem w pomieszczeniu, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał. 

Jeśli nie macie warunków w domu, zastanówcie się nad innym miejscem, w którym moglibyście czuć się swobodnie.

Istotna jest także jakość Waszego Internetu, zapewniająca możliwość rozmów z użyciem kamery.

Opinie klientów:

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!​

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! ​

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Potrzebujesz czasu na decyzję? Zrób test związku

Sięgnij po wiedzę o związkach
z mojego bloga

Masz pytania? Napisz: kontakt@lidiakorbusthen.pl