DLA PAR NA POCZĄTKU RELACJI

PROGRAM UDANY ZWIĄZEK DLA PAR NA POCZĄTKU RELACJI  to pakiet sesji online, prowadzonych na żywo (pracuję indywidualnie – tylko z Wami), które przygotują Was do wspólnego życia
i pomogą stworzyć silny związek,
oparty na miłościszacunku i wzajemnym zrozumieniu.

DLA KOGO JEST PROGRAM UDANY ZWIĄZEK?

Dla par, które dopiero rozpoczynają wspólną drogę i chcą od początku zadbać o swój związek, aby cieszyć się długie lata szczęściem.

Program przeznaczony jest zarówno dla par, które wchodzą w związek po raz pierwszy, jak też dla tych, które mają już za sobą nieudane związki.

JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNIECIE DZIĘKI UDZIAŁOWI W PROGRAMIE UDANY ZWIĄZEK?

Sprawdzicie, czego chcecie i czego nie chcecie w swoim związku.

Lepiej się poznacie.

Nauczycie się, jak ze sobą rozmawiać bez kłótni.

Zbudujecie solidne fundamenty pod Wasze wspólne życie.

Nauczycie się rozumieć siebie.

Dowiecie się, jak zbudować szczęśliwy związek, nie rezygnując z siebie.

Poczujecie, że macie wpływ na to, jak wygląda Wasze wspólne życie.

Dowiecie się o zagrożeniach i jak im przeciwdziałać.

Wspólnie znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania w Waszym związku.

Jeśli macie za sobą nieudany związek, unikniecie powtórzenia tych samych błędów.

Otrzymacie wsparcie doświadczonej trenerki.

CO SIĘ DZIEJE W TRAKCIE SESJI?

Na czym stoimy?

Na początku sprawdzimy, na jakim etapie związku jesteście. Co w obecnej fazie jest dla Was szansą, którą warto wykorzystać oraz na co musicie uważać. 

Do czego dążymy?

Określimy, jaki związek chcecie mieć. Do jakiego stanu chcecie dążyć oraz co i dlaczego jest dla Was ważne. Dowiecie się, w jaki sposób oboje widzicie przyszłość Waszego związku.

Co powinniśmy ustalić na początku?

Dokładnie przeanalizujemy obszary, które warto ustalić na początku związku, aby zaoszczędzić Wam nieporozumień w przyszłości.

Jak będziemy ze sobą rozmawiać?

Sprawdzimy, jak chcecie, aby wyglądała komunikacja w Waszym związku. Przeanalizujemy zagrożenia, które możecie napotkać w codziennych rozmowach, abyście w przyszłości uniknęli kłótni, które ranią, zamiast rozwiązywać problem.

Do dzieła!

Pomiędzy sesjami wykonywać będziecie poszczególne kroki, które zbudują w Was nawyki, wzmacniające Wasz związek. Na bieżąco sprawdzać będziemy, jak Wam idzie – z czym radzicie sobie już świetnie, a co jeszcze jest wyzwaniem. Pomogę Wam poradzić sobie z trudnościami, które napotkacie. 

Co osiągnęliśmy?

Odkryjemy, czego dokonaliście, jaka nowa energia pojawiła się w Waszym związku. Sprawdzimy, co nowego wiecie o sobie i relacji, która Was łączy oraz czego się nauczyliście i na co musicie uważać w przyszłości.

DO KAŻDEJ PARY PODCHODZĘ INDYWIDUALNIE.

Jeśli nad którymś obszarem będziecie chcieli popracować więcej, a z kolei inny nie wymaga w Waszym przypadku dużej pracy, dostosuję przebieg sesji do Waszych potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie, w trakcie pracy z Wami, będę Was uważnie obserwować i rekomendować tematy, które warto, abyście przepracowali.

Gratisowa konsultacja

Zawsze zaczynam pracę od bezpłatnej konsultacji. Prowadzę ją zwykle przez telefon. Trwa ok. 45 minut. W trakcie konsultacji:

zapoznam się z Waszą sytuacją – dostaniecie wartość w postaci informacji zwrotnej lub zarysu planu

będziecie mieli możliwość doświadczenia, jak wygląda praca ze mną, dzięki czemu świadomie zdecydujecie, czy chcecie, abym to właśnie ja pomogła Wam od początku dobrze „poukładać” Wasz związek

ja również zdecyduję, czy chcę Wam zaoferować indywidualną pracę ze mną, ponieważ oferuję ją tylko tym osobom, z którymi wiem, że chcę pracować i mogę im pomóc osiągnąć szczęśliwy związek, bo naprawdę go chcą

Jeśli więc bierzecie pod uwagę pracę ze mną, zachęcam Was do zapisania się na gratisową konsultację. Poznajmy się bliżej i świadomie zdecydujmy o współpracy 😊

Weźcie udział w programie i dobrze rozpocznijcie wspólne życie

UDANY ZWIĄZEK – PROGRAM DLA PAR, KTÓRE ROZPOCZYNAJĄ WSPÓLNE ŻYCIE

4500 zł

logo Lidia Korbus Then

O mnie

Nazywam się Lidia Korbus-Then

Jestem certyfikowaną trenerką relacji. Na bazie autorskich programów, prowadzę sesje online z Klientami i Klientkami z Polski i zagranicy.

Od 11 lat pomagam ludziom dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w ich życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych z ludźmi zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych. Specjalizuję się w komunikacji opartej na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

Parom, które rozpoczynają wspólną drogę pomagam od samego początku dobrze „poukładać” związek, aby w przyszłości był zgodny i szczęśliwy. Pomagam im lepiej siebie poznać i ustalić zasady wspólnego życia. Uczę także poprawnej komunikacji. A wszystko po to, aby iść przez życie, wspierając się wzajemnie, zamiast kłócić.

Prywatnie, od lat buduję z moim obecnym mężem relację opartą na miłości, szacunku i wzajemnym wsparciu.

Najczęściej zadawane pytania

Program składa się z 9 sesji 60-minutowych. Zwykle spotykam się z parami 3 razy w miesiącu. W takim wypadku program trwa 3 miesiące. Oczywiście, możemy się umówić na inną częstotliwość – np. na sesje 2 razy w miesiącu lub 4 razy w miesiącu.

Wprowadzacie w życie rozwiązania, które wypracowujecie w czasie sesji. 

Nie.

W trakcie sesji nie ma doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Wam. Nie ma też terapii – metoda coachingowa, którą stosuję, koncentruje się na realizacji celu, jakim jest zbudowanie Waszego szczęśliwego związku. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. Nie leczę psychoterapeutycznie ani psychiatrycznie.

Tak, oszczędza to Wasz czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znacie i czujecie się w nich swobodnie.

Tak. To czas dla Was – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Was rozpraszać. Dlatego poproszę Was, żebyście na czas sesji wyłączyli telefon i usiedli z komputerem w pomieszczeniu, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Jeśli nie macie warunków w domu, zastanówcie się nad innym miejscem, w którym moglibyście czuć się swobodnie.

Istotna jest także jakość Waszego Internetu, zapewniająca możliwość rozmów z użyciem kamery.

Opinie klientów:

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!​

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! ​

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Potrzebujesz czasu na decyzję? Zrób test związku

Sięgnij po wiedzę o związkach
z mojego bloga

Masz pytania? Napisz: kontakt@lidiakorbusthen.pl