DLA PAR NA POCZĄTKU RELACJI

PROGRAM UDANY ZWIĄZEK DLA PAR NA POCZĄTKU RELACJI  to 3 miesięczny, indywidualny program rozwojowy (pracuję indywidualnie – tylko z Wami), dla par, które przygotują Was do wspólnego życia
i chcą stworzyć silny związek,
oparty na miłościszacunku i wzajemnym zrozumieniu.

DLA KOGO JEST PROGRAM UDANY ZWIĄZEK?

Dla par, które dopiero rozpoczynają wspólną drogę i chcą od początku zadbać o swój związek, aby cieszyć się długie lata szczęściem.

Program przeznaczony jest zarówno dla par, które wchodzą w związek po raz pierwszy, jak też dla tych, które rozpoczynają kolejny związek. 

JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNIECIE DZIĘKI UDZIAŁOWI W PROGRAMIE UDANY ZWIĄZEK?

Nauczycie się prowadzenia rozmowy bez kłótni.

Lepiej się poznacie.

Ustalicie, czego chcecie i czego nie chcecie w Waszym związku.

Zbudujecie solidne fundamenty pod Wasze wspólne życie.

Nauczycie się rozumieć siebie.

Dowiecie się, jak zbudować szczęśliwy związek, nie rezygnując z siebie.

Poczujecie, że macie wpływ na to, jak wygląda Wasze wspólne życie.

Dowiecie się o możliwych zagrożeniach oraz jak im przeciwdziałać.

Wspólnie znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania w Waszym związku.

Nie powtórzycie błędów z przeszłości.

Otrzymacie profesjonalne wsparcie.

CO SIĘ DZIEJE W TRAKCIE SESJI?

Na czym stoimy?

Na początku sprawdzimy, na jakim etapie związku jesteście. Co w obecnej fazie jest dla Was szansą, którą warto wykorzystać oraz na co musicie uważać. 

Do czego dążymy?

Określimy, jaki związek chcecie mieć. Do jakiego stanu chcecie dążyć oraz co i dlaczego jest dla Was ważne. Dowiecie się, w jaki sposób oboje widzicie przyszłość Waszego związku.

Co powinniśmy ustalić na początku?

Dokładnie przeanalizujemy obszary, które warto ustalić na początku związku, aby zaoszczędzić Wam nieporozumień w przyszłości.

Jak będziemy ze sobą rozmawiać?

Sprawdzimy, jak chcecie, aby wyglądała komunikacja w Waszym związku. Przeanalizujemy zagrożenia, które możecie napotkać w codziennych rozmowach, abyście w przyszłości uniknęli kłótni, które ranią, zamiast rozwiązywać problem.

Do dzieła!

Pomiędzy sesjami wykonywać będziecie poszczególne kroki, które zbudują w Was nawyki, wzmacniające Wasz związek. Na bieżąco sprawdzać będziemy, jak Wam idzie – z czym radzicie sobie już świetnie, a co jeszcze jest wyzwaniem. Pomogę Wam poradzić sobie z trudnościami, które napotkacie. 

Co osiągnęliśmy?

Odkryjemy, czego dokonaliście, jaka nowa energia pojawiła się w Waszym związku. Sprawdzimy, co nowego wiecie o sobie i relacji, która Was łączy oraz czego się nauczyliście i na co musicie uważać w przyszłości.

DO KAŻDEJ PARY PODCHODZĘ INDYWIDUALNIE.

Jeśli nad którymś obszarem będziecie chcieli popracować więcej, a z kolei inny nie wymaga w Waszym przypadku dużej pracy, dostosuję przebieg sesji do Waszych potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie, w trakcie pracy z Wami, będę Was uważnie obserwować i rekomendować tematy, które warto, abyście przepracowali.

WSTĘPNA KONSULTACJA

Zawsze zaczynam pracę od wstępnej konsultacji, która trwa 45 minut i odbywa się online. Po zaksięgowaniu należności za konsultację, skontaktuję się z Wami i ustalimy dogodny termin.

W trakcie konsultacji, zapoznam się z Waszą sytuacją – dostaniecie wartość w postaci informacji zwrotnej lub zarysu planu działania.

Poznacie mnie, sprawdzicie, w jaki sposób pracuję i czy jestem osobą, z którą chcecie od początku dobrze "poukładać" swój związek.

Jeśli więc bierzecie pod uwagę pracę ze mną, zachęcam Was do zapisania się na wstępną konsultację. Poznajmy się bliżej i świadomie zdecydujmy o dalszej współpracy 😊

Weźcie udział w programie i dobrze rozpocznijcie wspólne życie

UDANY ZWIĄZEK – PROGRAM DLA PAR, KTÓRE ROZPOCZYNAJĄ WSPÓLNE ŻYCIE

wartość udziału w programie: 4410 zł

Lidia Korbus-Then
logo Lidia Korbus Then

Z kim będziecie pracować nad wzmocnieniem Waszego związku?

Nazywam się Lidia Korbus-Then

Jestem certyfikowaną trenerką relacji. Na bazie autorskich programów, pomagam polskim parom, mieszkającym  w kraju i za granicą, poprawnie komunikować się w związku. Czyli tak, aby się porozumieć, zamiast kłócić.

Od 11 lat pomagam dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w życiu.

Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych.

Specjalizuję się w komunikacji opartej na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

Prywatnie, od lat buduję z moim obecnym mężem, relację opartą na miłości, szacunku i wzajemnym wsparciu. Jestem też mamą – nieprzyzwoicie dumną ze swoich dzieci.

Najczęściej zadawane pytania

Program składa się z 9 sesji 60-minutowych. Zwykle spotykam się z parami 3 razy w miesiącu. W takim wypadku program trwa 3 miesiące. Oczywiście, możemy się umówić na inną częstotliwość – np. na sesje 2 razy w miesiącu lub 4 razy w miesiącu.

Wprowadzacie w życie rozwiązania, które wypracowujecie w czasie sesji. 

Nie.

W trakcie sesji nie ma doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Wam. Nie ma też terapii – metoda coachingowa, którą stosuję, koncentruje się na realizacji celu, jakim jest zbudowanie Waszego szczęśliwego związku. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. Nie leczę psychoterapeutycznie ani psychiatrycznie.

Tak, oszczędza to Wasz czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znacie i czujecie się w nich swobodnie.

Tak. To czas dla Was – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Was rozpraszać. Dlatego poproszę Was, żebyście na czas sesji wyłączyli telefon i usiedli z komputerem w pomieszczeniu, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Jeśli nie macie warunków w domu, zastanówcie się nad innym miejscem, w którym moglibyście czuć się swobodnie.

Istotna jest także jakość Waszego Internetu, zapewniająca możliwość rozmów z użyciem kamery.

Opinie klientów:

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!​

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! ​

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Potrzebujesz czasu na decyzję? Zrób test związku

Sięgnij po wiedzę o związkach
z mojego bloga

Masz pytania? Napisz: kontakt@lidiakorbusthen.pl