Jak zbudować nowy związek po rozwodzie, aby nie skończył się kolejnym rozstaniem?

Cykl 12 lekcji wraz z propozycjami ćwiczeń indywidualnych i dla pary.

Jeśli masz za sobą nieudany związek, a w kolejnym nie chcesz popełnić tych samych błędów, to ten KURS jest dla Ciebie.

Nie wyważaj otwartych drzwi! W tym kursie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze rozpocząć nową relację.

Masz za sobą nieudany związek?

Dowiedz się, o co od początku zadbać, aby nie popełnić tych samych błędów.

Ania jest po rozwodzie. Po latach walki o związek, w końcu odpuściła i zdecydowała się na odejście od męża. Jeszcze nie może uwierzyć, że to już koniec. Stara się uśmiechać, żeby dodać otuchy dzieciom. Ale w głębi duszy jest przygnębiona – nie ma nadziei na to, że jeszcze kiedyś stworzy z kimś udany związek. Czy ktoś ją może pokochać? Czy ona może pokochać raz jeszcze? A jeśli znowu nie wyjdzie?

Ryzykuje nie tylko szczęście swoje, ale też Adasia i Hani – jej dwójki dzieci. Skoro za pierwszym razem się nie udało, to przecież za drugim też może. Z jednej strony boi się spróbować raz jeszcze, a z drugiej – chciałaby jeszcze kiedyś być szczęśliwa z kimś, kto by ją rozumiał.

Szczęście w związku. Właściwie od czego to zależy? Czy na coś szczególnego od początku trzeba zwrócić uwagę?

Jesteś w nowym związku i obawiasz się, aby nie skończył się tak, jak poprzedni?

Sprawdź, na co zwrócić uwagę, rozpoczynając nową relację - zwłaszcza, gdy w grę wchodzą również dzieci z poprzednich związków.

Tomek i Ewa są w związku od niedawna. Oboje mają za sobą nieudane relacje. Na razie jest dobrze – oboje są sobą zafascynowani. Ale pamiętają taki etap ze swoich poprzednich związków. A potem się popsuło.

Bardzo chcieliby, żeby tym razem było inaczej. Tylko, jak to zrobić, żeby było im ze sobą dobrze również wtedy, gdy już opadną różowe okulary? To wydaje się trudne. A w ich przypadku w dodatku w grę wchodzą dzieci z poprzednich związków. Jak to wszystko dobrze poukładać, żeby w końcu stworzyć udany związek?

Myślisz, że udany związek nie jest możliwy?

Dowiedz się, od czego to zależy i naucz się porozumiewać bez trzaskania drzwiami i cichych dni.

Jarek rozwiódł się po raz drugi. Zaczyna myśleć, że to z nim jest coś nie tak. A może trafia na niewłaściwe kobiety? Ale jak rozpoznać, czy ktoś jest właściwy, czy nie? Na początku wszystko wydaje się w porządku, a potem znowu te awantury, ciche dni i foch od rana do nocy.

Czy to w ogóle możliwe, żeby w małżeństwie normalnie się porozumiewać, zamiast się wiecznie kłócić? Jarek ma wrażenie, że tak naprawdę żadna z jego dotychczasowych partnerek go nie rozumiała. A może to on nie rozumiał ich?

No ale jak zrozumieć kobietę – przecież podobno jest z Wenus, a mężczyźni z Marsa, więc porozumienie jest chyba niemożliwe. A może jednak możliwe, tylko do tej pory nieumiejętnie do tego podchodził?

logo Lidia Korbus Then

O autorce

Nazywam sie Lidia Korbus-Then.

Pomaga swoim Klientom i Klientkom zbudować udaną relację i zadbać o nią. Pracuję z parami, które chcą wzmocnić swój związek oraz z osobami po rozwodzie, które są gotowe na nowy rozdział życia i nową, tym razem udaną relację.

Jestem certyfikowaną trenerką edukacyjną, mentorką i coachem. Na bazie autorskich programów, prowadzę sesje Klientami z Polski i z zagranicy, stacjonarnie i online.  Pracuje metodą poznawczo-behawioralną, coachingową – czyli po prostu pomagam swoim Klientom zrozumieć ich sposób funkcjonowania i zmienić te zachowania, które szkodzą im i ich związkom oraz osiągnąć satysfakcjonujące życie.

To, co robię, wynika nie tylko  z kompetencji zawodowych, ale również z prywatnych doświadczeń. Sama doświadczyłam rozwodu i od lat tworzę udany związek ze swoim drugim mężem. Dlatego pomaganie osobom po rozwodzie i parom, które nie chcą do rozwodu dopuścić, sprawia mi tak dużo osobistej satysfakcji.

W trakcie kursu dowiesz się:

Jak się przygotować do kolejnej relacji.

Jak Twoja przeszłość może wpłynąć na kolejny związek i co z tym zrobić.

Jak wyglądają poszczególne etapy związku, jakie niosą
za sobą zagrożenia
i o co warto na każdym
z nich zadbać.

Jak skutecznie poznać swojego partnera
i pozwolić poznać siebie.

Jak rozmawiać
o finansach, dzieciach
i bliskości fizycznej.

Jak się porozumiewać zamiast kłócić.

Otrzymasz nie tylko wiedzę zawartą w lekcjach, ale też ćwiczenia, które pomogą Ci lepiej poznać siebie i zbudować udany związek.

Lekcja 1 Etapy rozstania.

Sprawdzisz, na jakim etapie żałoby po poprzednim związku jesteś (tak, tak, nawet jeśli jesteś po rozstaniu od bardzo dawna, mogło dojść do zatrzymania, na którymś z etapów – przyjrzysz się temu).

Lekcja 2 Obecna relacja a poprzedni związek.

Sprawdzisz, jak to, co działo się w poprzednim związku, może wpływać na Twoją kolejną relację.

Lekcja 3 Etapy związku.

Dowiesz się, jakie są etapy związku – jeśli jesteś w trakcie relacji, będziesz mieć okazję sprawdzić, która to faza. Jeśli dopiero zamierzasz wejść w kolejny związek, otrzymasz solidne przygotowanie. Dowiesz się m.in., o co warto zadbać na każdym z etapów i na jakie zagrożenia należy uważać.

Lekcja 4 Związek a dzieciństwo.

Dowiesz się, jak doświadczenia z Twojego dzieciństwa mogą osłabić lub wzmocnić Twój związek. Nauczysz się dostrzegać mechanizmy, które zostały Ci wdrukowane dawno temu.

Lekcja 5 To, co naprawdę ważne.

W trakcie tej lekcji nauczysz się rozpoznawać najważniejsze dla Ciebie wartości, a także rozbudzisz uważność na dostrzeganie wartości ważnych dla Twojego obecnego lub przyszłego partnera.

Lekcja 6 Role w związku a płeć.

Ta lekcja może Cię poprowadzić w zakamarki stereotypów. Mars i Wenus? Rola stereotypowo męska, damska – istnieje, nie istnieje? Jak to właściwie jest?

Lekcja 7 Czym jest miłość?

Dowiesz się nareszcie, czym jest miłość i jak ją rozpoznać.

Lekcja 8 Pieniądze szczęścia nie dają?

W trakcie tej lekcji poruszony zostanie temat, który zwłaszcza w Polsce jest niezwykle trudny – pieniądze. Parom zwykle bardzo trudno jest o nich mówić. Nauczysz się o nich rozmawiać. To niezwykle ważne, bo częstym powodem rozstań są nie pieniądze, ale brak rozmowy o nich.

Lekcja 9 Dzieci

Dzieci potrafią być wyzwaniem. Jeszcze trudniej jest w rodzinach, w których mamy do czynienia z dziećmi z poprzedniego związku partnera, swoimi z poprzedniego związku i często na dokładkę dziećmi z obecnego związku. Jak o tym rozmawiać? Co warto ustalić? O tym w lekcji 9.

Lekcja 10 Codzienność

Codzienność potrafi zabić związek – zwłaszcza, gdy nieustająco się o nią kłócimy.
Z tej lekcji dowiesz się, jak temu przeciwdziałać.

Bliskość fizyczna

Lekcja 11 Bliskość fizyczna

Udany związek to również satysfakcjonujące życie seksualne. W trakcie lekcji 11 dowiesz się, dlaczego to ważne oraz co i w jaki sposób warto w tej kwestii ustalić.

Lekcja 12 Jak rozmawiać, żeby się porozumieć?

I na koniec dowiesz się, jak się komunikować w związku, aby dojść do porozumienia. Jak sobie poradzić z fochem i trzaskaniem drzwiami i co związkowi robią ciche dni.

Jakie korzyści przynosi ten kurs?

Dzięki 12 nagraniom z lekcji

otrzymasz solidną dawkę wiedzy i świadomość mechanizmów, które w istotny sposób wpływają na związek, a o których wiele par po prostu nie wie.

Dzięki ćwiczeniom praktycznym

które otrzymasz po każdej lekcji – otrzymasz szansę na zdobycie świadomości, jak naprawdę wygląda Twoja sytuacja oraz konkretnych umiejętności, które mogą zaowocować prawdziwą zmianą.

Ile kosztuje kurs Jak zbudować nowy związek po rozwodzie, aby nie skończył się kolejnym rozstaniem?

Cena regularna to 497,00 zł 

✅ Roczny dostęp   ✅ Korzystaj 24/7

WERSJA PREMIUM

Jeśli czujesz, że któryś z tematów kursu będzie dla Ciebie lub Twojego partnera wyzwaniem i potrzebujesz eksperckiego wsparcia, zdecyduj się na wersję premium, w której oprócz wymienionych lekcji i ćwiczeń, otrzymasz także dodatkowo indywidualną 60-nimutową sesję na żywo, która prowadzona jest przeze mnie online.

Cena regularna to 997,00 zł 

✅ Roczny dostęp   ✅ Korzystaj 24/7

Najczęściej zadawane pytania

Dostęp otrzymujesz na rok – w tym czasie w każdej chwili możesz wrócić do lekcji i przerobić ją raz jeszcze.

Nie 🙂 Żadnego dodatkowego logowania! Poszczególne lekcje i ćwiczenia do nich będą przychodzić bezpośrednio na podany przez Ciebie adres mailowy.

Nie. Cały kurs jest procesem, który ma zaowocować zmianą w Twoim związku. Dlatego będziesz otrzymywać 1 lekcję raz na tydzień. To ważne, abyś miał/a czas pomiędzy lekcjami na spokojne realizowanie ćwiczeń, które otrzymasz wraz z lekcją.

Gdy tylko odnotujemy Twoją płatność, otrzymasz na podaną przez Ciebie skrzynkę mailową nagranie z niezbędnym wstępem oraz pierwszą lekcją. Kolejne lekcje otrzymywać będziesz w odstępach cotygodniowych.

Kurs zawiera 12 lekcji. Co tydzień otrzymasz kolejną lekcję. Łatwo zatem policzyć, że jeśli będziesz realizować kurs systematycznie, to zakończysz go po około 3 miesiącach. Trzy miesiące, które dadzą Ci wiedzę nie tylko o mechanizmach, które rządzą związkami, ale też o Tobie, Twoich potrzebach i oczekiwaniach, a jeśli zamierzacie przerabiać ten kurs w parze, to również o potrzebach i oczekiwaniach Twojego partnera czy partnerki. To naprawdę solidny fundament pod udany związek.

Możesz realizować ten kurs samodzielnie lub w parze ze swoim obecnym partnerem czy partnerką. Podczas każdej lekcji otrzymasz informację, jakie zadania wykonujesz w przypadku samodzielnego przerabiania kursu, a jakie, gdy korzystacie z niego oboje.

Wszystkie lekcje i ćwiczenia do nich otrzymasz w formie elektronicznej na podaną przez Ciebie skrzynkę mailową. Jeśli zakupisz wersję premium, zostanie z Tobą umówiony telefonicznie dogodny dla Ciebie termin sesji indywidualnych na żywo, które również odbędą się online.

Oczywiście! Wystarczy, że wybierzesz opcję kupuję na prezent lub kupuję wersję premium na prezent. Zakupiony w ten sposób voucher jest ważny przez 12 miesięcy od dnia opłacenia zamówienia. Zostanie wysłany do Ciebie link – pozostanie Ci tylko wysłanie linku osobie, której chcesz zrobić prezent, aby mogła podać nam adres mailowy, na który chce otrzymywać lekcje.

Opinie klientów:

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!​

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! ​

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Masz pytania? Napisz: kontakt@lidiakorbusthen.pl