WEBINAR UDANY ZWIĄZEK

Nagranie webinaru UDANY ZWIĄZEK, czyli co robić, gdy coraz trudniej jest nam się porozumieć i coraz częściej pojawiają się spięcia i awantury o bzdury 

dostępne było do środy 4 maja do północy.

Jeżeli po obejrzeniu webinaru będziesz zainteresowana moim wsparciem w stworzeniu szczęśliwego związku, to zapisz się na gratisową konsultację.

Jeśli zrobisz to do 04.05. do północy, skorzystasz z promocyjnej oferty20%!

Więcej informacji znajdziesz poniżej,

ale jeśli masz pytania, napisz do mnie śmiało:

kontakt@lidiakorbusthen.pl

Czy chcesz, aby Twój związek dawał Ci szczęście, miłość i szacunek?

Jesteś w dobrym miejscu!

PROGRAM UDANY ZWIĄZEK

PROGRAM UDANY ZWIĄZEK to pakiet sesji online, prowadzonych na żywo (pracuję indywidualnie – tylko z Wami), które przeprowadzą Was przez etapy, niezbędne do budowy silnego związku, opartego na miłości, szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

program udany związek

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Dla par, które

  • chcą poprawić komunikację w swoim związku,
  • czują potrzebę odświeżenia swojej relacji lub odkrycia siebie na nowo,
  • jeszcze nie przeżywają poważnego kryzysu, ale czują, że często trudno się im porozumieć.

DLA KOGO TEN PROGRAM NIE JEST?

Program nie jest dla par, które są w poważnym kryzysie, konflikcie. W takim wypadku, warto skorzystać z terapii lub mediacji.

JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNIECIE DZIĘKI UDZIAŁOWI W PROGRAMIE UDANY ZWIĄZEK?

Sprawdzicie, czego chcecie i czego nie chcecie w swoim związku.

Lepiej się poznacie.

Nauczycie się, jak ze sobą rozmawiać bez kłótni.

Zbudujecie solidne fundamenty pod Wasze wspólne życie.

Nauczycie się rozumieć siebie.

Dowiecie się, jak zbudować szczęśliwy związek, nie rezygnując z siebie.

Poczujecie, że macie wpływ na to, jak wygląda Wasze wspólne życie.

Dowiecie się o zagrożeniach i jak im przeciwdziałać.

Wspólnie znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania w Waszym związku.

Jeśli macie za sobą nieudany związek, unikniecie powtórzenia tych samych błędów.

Otrzymacie wsparcie doświadczonej trenerki.

CO SIĘ DZIEJE NA SESJACH W TRAKCIE PROGRAMU?

Lekcja pierwsza Na czym stoimy

Na czym stoimy?

Na początku konkretnie nazwiemy, w czym jest trudność. Będziecie mieli jasność, co tak naprawdę dzieje się w Waszym związku oraz jakie szanse i zagrożenia się z tym wiążą.

Do czego dążymy

Do czego dążymy?

Określimy, jaki związek chcecie mieć. Do jakiego stanu chcecie dążyć oraz co i dlaczego jest dla Was ważne. Dowiecie się, czy oboje widzicie przyszłość Waszego związku podobnie, czy też Wasze wizje się różnią. 

Co nam stoi na przeszkodzie

Co nam stoi na przeszkodzie?

Sprawdzimy, co jest źródłem problemu. Przyjrzymy się Waszym pragnieniom i oczekiwaniom, które nie są obecnie realizowane w Waszym związku. Zdiagnozujemy, co stoi Wam na drodze do udanej relacji.

Czym jest miłość

Jak te przeszkody pokonamy?

Sprawdzimy, jakie macie możliwości poradzenia sobie z trudnościami, które napotykacie w związku. Jakie drogi wyjścia i opcje są dla Was dostępne. Jakie decyzje musicie podjąć. Jakich zmian dokonać w Waszym życiu, aby Wasz związek rozkwitł. 

To, co naprawdę ważne

Do dzieła!

Wdrażamy działania, które mają Was doprowadzić do szczęśliwego związku. Pomiędzy sesjami wykonujecie poszczególne kroki, prowadzące do zmian w Waszej reacji. Na bieżąco sprawdzamy jak Wam idzie – z czym radzicie sobie już świetnie, a co jeszcze jest wyzwaniem. Pomagam Wam poradzić sobie z trudnościami, które napotykacie. 

Co osiągnęliśmy

Co osiągnęliśmy?

Odkrywamy, czego dokonaliście, jaka nowa energia pojawiła się w Waszym związku, Sprawdzamy, co nowego wiecie o sobie i swoim związku, czego się nauczyliście i na co musicie uważać w przyszłości.

DO KAŻDEJ PARY PODCHODZĘ INDYWIDUALNIE.

Jeśli nad którymś obszarem będziecie chcieli popracować więcej, a z kolei inny nie wymaga w Waszym przypadku dużej pracy, dostosuję przebieg sesji do Waszych potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie, w trakcie pracy z Wami, będę Was uważnie obserwować i rekomendować tematy, które warto, abyście przepracowali.

Gratisowa konsultacja

Zawsze zaczynam pracę od bezpłatnej konsultacji. Prowadzę ją zwykle przez telefon. Trwa ok. 45 minut.

W trakcie konsultacji:

zapoznam się z Waszą sytuacją – dostaniecie wartość w postaci informacji zwrotnej, czy zrobienia zarysu planu,

będziecie mieli możliwość doświadczenia, jak wygląda praca ze mną, dzięki czemu świadomie zdecydujecie, czy chcecie, abym to właśnie ja pomogła Wam od początku dobrze „poukładać” Wasz związek,

ja również zdecyduję, czy chcę Wam zaoferować indywidualną pracę ze mną, ponieważ oferuję ją tylko tym osobom, z którymi wiem, że chcę pracować i mogę im pomóc osiągnąć szczęśliwy związek, bo naprawdę go chcą.

Jeśli więc bierzecie pod uwagę pracę ze mną, zachęcam Was do zapisania się na gratisową konsultację. Poznajmy się bliżej i świadomie zdecydujmy o współpracy 😊

Wybierzcie najodpowiedniejszy dla Was pakiet. Dopasowany do Waszych potrzeb i trybu życia.

Dla tych, którym bardzo zależy na czasie i chcą pracować intensywnie

udany związek - pakiet intensive

miesięczny pakiet

♥ 4 sesje 60-minutowe online na żywo (jedno spotkanie indywidualne w tygodniu, na którym poświęcam całą swoją uwagę tylko Waszemu związkowi) – w sumie 240 minut w miesiącu

♥ materiały edukacyjne do zapoznania się pomiędzy sesjami (narzędzia, techniki i wiedza – indywidualnie dobrane pod kątem Waszych bieżących potrzeb)

♥ podsumowanie mailowe każdej sesji

♥ kontakt mailowy w razie potrzeby

1950 zł   1560 zł za miesiąc

Dla tych, którzy chcą pracować w optymalnym tempie

Udany związek - pakiet regular

miesięczny pakiet

♥ 3 sesje 60-minutowe online na żywo (co tydzień-dwa spotkanie indywidualne, na którym poświęcam całą swoją uwagę tylko Waszemu związkowi) – w sumie 180 minut w miesiącu

♥ materiały edukacyjne do zapoznania się pomiędzy sesjami (narzędzia, techniki i wiedza – indywidualnie dobrane pod kątem Waszych  bieżących potrzeb)

♥ podsumowanie mailowe każdej sesji

♥ kontakt mailowy w razie potrzeby

1550 zł   1240 zł za miesiąc

Dla tych, którzy są w stanie pracować nie częściej niż co 2 tygodnie

Udany związek - pakiet slow

miesięczny pakiet

♥ 2 sesje 60-minutowe online na żywo (raz na dwa tygodnie spotkanie indywidualne, na którym poświęcam całą swoją uwagę tylko Waszemu związkowi ) – w sumie 120 minut w miesiącu

♥ materiały edukacyjne do zapoznania się pomiędzy sesjami (narzędzia, techniki i wiedza – indywidualnie dobrane pod kątem Waszych bieżących potrzeb)

♥ podsumowanie mailowe każdej sesji

♥ kontakt mailowy w razie potrzeby

1150 zł   920 zł za miesiąc

Lidia Korbus-Then
logo Lidia Korbus Then

Z kim będziecie pracować nad wzmocnieniem Waszego związku?

Nazywam się Lidia Korbus-Then

Jestem certyfikowaną trenerką relacji. Na bazie autorskich programów, prowadzę sesje online z Klientami i Klientkami z Polski i zagranicy.

Od 11 lat pomagam ludziom dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w ich życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych z ludźmi zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych. Specjalizuję się w komunikacji opartej na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

Parom, które czują, że zamiast budować związek, zaczynają go niszczyć i się od siebie oddalać, coraz trudniej jest im się porozumieć i coraz częściej pojawiają się między nimi spięcia, pomagam zrozumieć, co tak naprawdę się dzieje między nimi. Określić, jakiego związku chcą. Sprawdzić, co jest źródłem problemów. A następnie dokonać w relacji zmian, które powodują, że znacznie łatwiej jest im się porozumieć bez kłótni.

Prywatnie, od lat buduję z moim obecnym mężem, relację opartą na miłości, szacunku i wzajemnym wsparciu.

Najczęściej zadawane pytania

Każda para pracuje inaczej i mierzy się z innymi trudnościami, dlatego proponuję pakiet miesięczny. Program trwa zwykle 9-12 sesji (każda po 60 minut). Zdarzają się pary, które już po pierwszych sesjach czują, że dalej poradzą sobie same. Zdarzają się też takie, które potrzebują wsparcia nieco dłużej. Umawiamy się na pracę przez miesiąc – po każdym miesiącu to Wy decydujecie, czy potrzebujecie kolejnych sesji.

Wprowadzacie w życie rozwiązania, które wypracowujecie w czasie sesji. 

Nie.

W trakcie sesji nie ma doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Wam. Nie ma też terapii – metoda coachingowa, którą stosuję, koncentruje się na realizacji celu, jakim jest zbudowanie Waszego szczęśliwego związku. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. Nie leczę psychoterapeutycznie ani psychiatrycznie.

Tak, oszczędza to Wasz czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znacie i czujecie się w nich swobodnie.

Tak. To czas dla Was – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Was rozpraszać. Dlatego poproszę Was, żebyście na czas sesji wyłączyli telefon i usiedli z komputerem w pomieszczeniu, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Jeśli nie macie warunków w domu, zastanówcie się nad innym miejscem, w którym moglibyście czuć się swobodnie.

Istotna jest także jakość Waszego Internetu, zapewniająca możliwość rozmów z użyciem kamery.

Opinie klientów:

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!​

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! ​

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Masz pytania? Napisz: kontakt@lidiakorbusthen.pl