INDYWIDUALNIE

PROGRAM JA W ZWIĄZKU to 6 miesięczny, indywidualny program rozwojowy dla osób, które chcą lepiej zrozumieć, co się dzieje w ich relacji i zmienić swój sposób komunikacji w związku. Nawet jeśli Twój partner/ka nie jest gotowy/a do pracy nad Waszym związkiem. Zmiany, które zajdą w Tobie, mogą znacząco wpłynąć na odbudowanie więzi w związku.  

Program przeznaczony jest także dla osób, które chcą dobrze zacząć nowy związek, aby cieszyć się nim długie lata.

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Dla osób, które:

JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNIESZ DZIĘKI UDZIAŁOWI W PROGRAMIE JA W ZWIĄZKU?

Sprawdzisz, czego chcesz i czego nie chcesz w związku.

Lepiej poznasz siebie.

Nauczysz się prowadzenia rozmowy bez kłótni.

Lepiej zrozumiesz swojego partnera.

Dowiesz się, co robić, aby partner lepiej rozumiał Ciebie.

Zbudujesz szczęśliwy związek, nie rezygnując z siebie.

Poczujesz, że masz wpływ na to, jak wygląda Twój związek.

Nie powtórzysz błędów z poprzednich związków.

Dowiesz się, jak przeciwdziałać problemom w związku.

Otrzymasz profesjonalne wsparcie.

CO SIĘ DZIEJE NA SESJACH W TRAKCIE PROGRAMU?

Na czym stoisz?

Na początku konkretnie nazwiemy, w czym jest trudność. Zyskasz jasność, na jakim etapie jesteś oraz jakie szanse i zagrożenia się z tym wiążą.

Do czego dążysz?

Określimy, jaki związek chcesz mieć. Do jakiego stanu chcesz dążyć oraz co i dlaczego jest dla Ciebie ważne. Odkryjesz, w jaki sposób widzisz w przyszłości swój związek.

Co Ci stoi na przeszkodzie?

Sprawdzimy, co jest źródłem problemu. Przyjrzymy się Twoim pragnieniom i oczekiwaniom, które nie są lub nie były dotychczas realizowane w związku. Zdiagnozujemy, co stoi Ci na drodze do udanej relacji.

Jak te przeszkody pokonasz?

Sprawdzimy, jakie masz możliwości poradzenia sobie z trudnościami, które napotykasz w związku. Jakie drogi wyjścia i opcje są dla Ciebie dostępne. Jakie decyzje musisz podjąć. Jakich zmian dokonać w Twoim życiu, aby odczuwać szczęście w związku.

Do dzieła!

Wdrożymy działania, poprawiające komunikację w Twoim związku. Pomiędzy sesjami będziesz wykonywać poszczególne kroki, prowadzące do zmian w Twojej relacji. Na bieżąco będziemy sprawdzać, jak Ci idzie – z czym radzisz sobie już świetnie, a co jeszcze jest wyzwaniem. Pomogę Ci poradzić sobie z trudnościami, które napotkasz.

Co osiągnęłaś? Co osiągnąłeś?

Odkryjesz, czego dokonałaś/dokonałaś, jaka nowa energia pojawiła się w Twoim życiu. Sprawdzimy, co nowego wiesz o sobie i swoim związku, czego się nauczyłaś/nauczyłeś i na co musisz uważać w przyszłości.

BARDZO INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jeśli nad którymś obszarem zechcesz popracować więcej, a z kolei inny nie wymaga w Twoim przypadku dużej pracy, dostosuję przebieg sesji do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie, w trakcie pracy z Tobą, będę Cię uważnie obserwować i rekomendować tematy, które warto przepracować.

WSTĘPNA KONSULTACJA

Zawsze zaczynam pracę od wstępnej konsultacji. Trwa 45 minut i odbywa się online. Po zaksięgowaniu należności za konsultację, skontaktuję się z Tobą i ustalimy dogodny termin. 

W trakcie konsultacji, zapoznam się z Twoją sytuacją – dostaniesz wartość w postaci informacji zwrotnej lub zarysu planu działania.

Poznasz mnie, sprawdzisz, w jaki sposób pracuję i czy jestem osobą, z którą chcesz zmienić sposób komunikacji w Twoim związku. Ja także poznam Ciebie. Indywidualną pracę oferuję wyłącznie osobom, które są naprawdę zmotywowane i chcą zmiany w swoim związku.

Jeśli więc bierzesz pod uwagę pracę ze mną, zachęcam Cię do zapisania się na wstępną konsultację. Poznajmy się bliżej i świadomie zdecydujmy o dalszej współpracy 😊

CO OTRZYMUJESZ W PROGRAMIE?

Lidia Korbus-Then
logo Lidia Korbus Then

O mnie

Nazywam się Lidia Korbus-Then

Jestem certyfikowaną trenerką relacji. Na bazie autorskich programów, pomagam polskim parom, mieszkającym w kraju i za granicą, zmienić sposób komunikacji – aby mogły czerpać satysfakcję ze swojego związku.

Od 11 lat pomagam dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych  zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych. Specjalizuję się w komunikacji opartej na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

Osobom, które czują, że ich związek nie przynosi im szczęścia i chcą zbudować udana relację, pomagam zrozumieć, co tak naprawdę się dzieje w ich związkach. Określić, jakiego związku chcą. Sprawdzić, co jest źródłem problemów. A następnie dokonać zmian, które powodują, że znacznie łatwiej jest im zrozumieć mechanizmy zachodzące w ich relacjach. Dzięki temu, mogą zmienić swoje podejście – co często wpływa również na podejście partnera/ki.

Prywatnie, od lat buduję z moim obecnym mężem, relację opartą na miłości, szacunku i wzajemnym wsparciu oraz jestem mamą – nieprzyzwoicie dumną ze swoich dzieci. 

Najczęściej zadawane pytania

Program trwa zwykle ok. 6 miesiący.

W trakcie trwania programu spotykamy się 2 razy w miesiącu na 60 minutową sesję online.

Po każdej sesji otrzymujesz zadania do pracy samodzielnej lub z partnerem oraz potrzebne materiały.

Jeśli potrzebujesz mojego wsparcia pomiędzy sesjami, możesz się skontaktować ze mną mailowo.    

Miesięczny koszt udziału w programie to 640 zł.

Na początku każdego miesiąca wnosicie opłatę z góry za udział w danym miesiącu.  

Wprowadzasz w życie rozwiązania, które wypracowujesz w czasie sesji.

Nie.

W trakcie sesji nie ma doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Tobie. Nie ma też terapii – metoda, którą stosuję, koncentruje się na realizacji celu, jakim jest zbudowanie Twojego szczęśliwego związku. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. Nie leczę psychoterapeutycznie ani psychiatrycznie.

 

Tak, oszczędza to Twój czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znasz i czujesz się w nich swobodnie.

Tak. To czas dla Ciebie – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Cię rozpraszać. Dlatego poproszę Cię o znalezienie na czas sesji pomieszczenia, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Jeśli nie masz warunków w domu, zastanów się nad innym miejscem, w którym będziesz czuć się swobodnie.

Jeśli z jakiegoś powodu, uznasz, że chcesz zrezygnować z udziału w programie, możesz to zrobić na koniec każdego miesiąca naszej współpracy.

Mimo, że podpisujemy kontrakt na 6 miesiący, za pozostałe miesiące, z których postanowisz zrezygnować, nie płacisz.

Opinie klientów:

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!​

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! ​

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Potrzebujesz czasu na decyzję? Zrób test związku

Sięgnij po wiedzę o związkach
z mojego bloga

Masz pytania? Napisz: kontakt@lidiakorbusthen.pl