INDYWIDUALNY PROGRAM ROZWOJOWY “JA W ZWIĄZKU”

Dla osób, które w pojedynkę chcą zrozumieć mechanizmy związku i zmienić własny sposób komunikacji.

Zmiany, które zajdą w Tobie, mogą znacząco wpłynąć na funkcjonowanie relacji.  

uśmiechnięci mężczyzna i kobieta

To nie jest program grupowy! Pracuję indywidualnie tylko z Tobą i tylko Tobie poświęcam swoją uwagę. 

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Dla osób, które potrzebują popracować indywidualnie, a nie w parze i dotyczy ich chociaż jeden z poniższych punktów:

chcą poprawić komunikację w swoim związku,

czują, że ich związek potrzebuje zmiany, a ich partner/ka nie jest gotowy/a na pracę wspólną, mimo to jest wartościową osobą,

mają za sobą nieudany związek i chcą, aby kolejny był szczęśliwy,

❖ zaczynają nowy związek i chcą go od początku dobrze “poukładać”,

czują potrzebę odświeżenia swojej relacji lub odkrycia siebie na nowo.

JAKIE ZMIANY PRZYNIESIE CI UDZIAŁ W PROGRAMIE?

Sprawdzisz, czego chcesz i czego nie chcesz w związku.

Lepiej poznasz siebie.

Nauczysz się prowadzenia rozmowy bez kłótni.

Lepiej zrozumiesz swojego partnera/kę

Dowiesz się, co robić, aby partner/ka lepiej rozumiał/a Ciebie.

Dowiesz się, jak zbudować szczęśliwy związek, nie rezygnując z siebie.

Poczujesz, że masz wpływ na to, jak wygląda Twój związek.

Dowiesz się, jak nie powtórzyć błędów z poprzednich związków.

Dowiesz się, jak przeciwdziałać problemom w związku.

Otrzymasz profesjonalne wsparcie.

CO SIĘ DZIEJE W TRAKCIE PROGRAMU?

wsparcie w związku

Na czym stoisz?

Na początku pomogę Ci konkretnie nazwać, w czym jest trudność lub co chcesz zmienić, nad czym popracować. Zyskasz jasność, na jakim etapie jesteś oraz jakie szanse i zagrożenia się z tym wiążą.

uśmiechnięta para

Do czego dążysz?

Określisz, jaki związek chcesz mieć. Do jakiego stanu chcesz dążyć oraz co i dlaczego jest dla Ciebie ważne. Odkryjesz, w jaki sposób widzisz w przyszłości swój związek.

co powinniśmy ustalić na początku

Co Ci stoi na przeszkodzie?

Pomogę Ci sprawdzić, co jest źródłem problemu. Przyjrzymy się Twoim pragnieniom i oczekiwaniom, które nie są lub nie były dotychczas realizowane w związku. Zdiagnozujemy, co stoi Ci na drodze do udanej relacji.

radosna para

Jak te przeszkody pokonasz?

Pomogę Ci sprawdzić, jakie masz możliwości poradzenia sobie z trudnościami, które napotykasz w związku. Jakie drogi wyjścia i opcje są dla Ciebie dostępne. Jakie decyzje musisz podjąć. Jakich zmian dokonać w Twoim życiu, aby odczuwać szczęście w związku.

Do dzieła!

Wdrożysz działania, poprawiające komunikację w związku. Pomiędzy sesjami będziesz wykonywać poszczególne kroki, prowadzące do zmian. Na bieżąco będziemy sprawdzać, jak Ci idzie – z czym radzisz sobie już świetnie, a co jeszcze jest wyzwaniem. Pomogę Ci poradzić sobie z trudnościami, które napotkasz. 

zakochani

Co osiągnęłaś? Co osiągnąłeś?

Odkryjesz, czego dokonałaś/dokonałeś, jaka nowa energia pojawiła się w Twoim życiu. Sprawdzimy, co nowego wiesz o sobie i swoim związku, czego się nauczyłaś/nauczyłeś i na co musisz uważać w przyszłości.

CO OTRZYMUJESZ W PROGRAMIE?

JAKA JEST CENA UDZIAŁU W PROGRAMIE?

Program zawsze dopasowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb, które sprawdzam na wstępnej konsultacji. Cena zależy od długości współpracy oraz formy finansowania. W cenie otrzymujesz też materiały do ćwiczenia nowych umiejętności komunikacyjnych oraz kontakt mailowy ze mną między sesjami, w razie potrzeby. 

DŁUGOŚĆ WSPÓŁPRACY

program trwa od 3 do 9 miesięcy – jeśli czujesz, że będziesz potrzebować więcej czasu, to warto umówić się od razu na więcej miesięcy

Za każdy miesiąc współpracy powyżej 3 miesięcy, otrzymasz 5% upustu

FORMA FINANSOWANIA

sesje zawsze są opłacane z góry – możesz opłacać za każdy miesiąc osobno lub od razu za cały okres współpracy 

Jeśli opłacasz cały proces z góry, otrzymasz 5% upustu

BARDZO INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jeśli nad którymś obszarem zechcesz popracować więcej, a z kolei inny nie wymaga w Twoim przypadku dużej pracy, dostosuję przebieg programu do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie, w trakcie pracy z Tobą, będę Cię uważnie obserwować i rekomendować tematy, które warto przepracować.

logo Lidia Korbus Then

Kim jestem?

Nazywam się Lidia Korbus-Then. 

Jestem trenerem komunikacji. Od ponad 10 lat pomagam parom nauczyć się skutecznego porozumienia w związku. Łączę wiedzę i doświadczenie z obszaru kryzysu psychologicznego z technikami rozwojowymi (m.in. coaching) i NVC (porozumienie bez przemocy). To pozwala mi pomagać parom w zapobieganiu niepotrzebnym kryzysom. A tym, które już mają trudności, pomagam przekuć sytuację kryzysową w związku w nową, pozytywną jakość.

Jestem absolwentką wielu szkół i kursów, m.in. z obszaru psychologii emocji i motywacji, psychologii rozwojowej, psychologii kryzysu, coachingu i edukacji osób dorosłych. Ta wiedza pozwala mi zauważyć mechanizmy które zachodzą w związku.

Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych.

Prywatnie, od lat buduję z moim obecnym mężem, relację opartą na miłości, szacunku i wzajemnym wsparciu. Jestem też mamą – nieprzyzwoicie dumną ze swoich dzieci.

Najczęściej zadawane pytania

Program zawsze dopasowany jest do Twoich indywidualnych potrzeb, które sprawdzam na wstępnej konsultacji. Cena zależy od

  • długości współpracy

program trwa od 3 do 9 miesięcy – jeśli czujesz, że będziesz potrzebować więcej czasu, to warto umówić się od razu na więcej miesięcy. Za każdy miesiąc współpracy powyżej 3 miesięcy, otrzymasz 5% upustu

  • formy finansowania

sesje zawsze są opłacane z góry – możesz opłacać za każdy miesiąc osobno lub od razu za cały okres współpracy Jeśli opłacasz cały proces z góry, otrzymasz 5% upustu

W cenie otrzymujesz też materiały do ćwiczenia nowych umiejętności komunikacyjnych oraz kontakt mailowy ze mną między sesjami, w razie potrzeby. 

Umów się na bezpłatną konsultację i sprawdź, jaka będzie cena dla Ciebie.

W czasie udziału w programie spotykamy się na indywidualnych sesjach online 3 razy w miesiącu

Każda sesja trwa 60 minut i uczestniczysz w niej tylko Ty i ja.

Pomiędzy sesjami zapoznajesz się z materiałami video i PDF, które są Ci udostępniane na czas udziału w programie oraz wykonujesz szereg ćwiczeń, wzmacniających komunikację w związku. 

Jeśli potrzebujesz mojego wsparcia pomiędzy sesjami, możesz się skontaktować ze mną mailowo.    

Nie.

W trakcie programu otrzymujesz wiedzę, ale nie ma doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Tobie. 

Nie ma też psychoterapii – metoda, którą stosuję, koncentruje się na realizacji celu, jakim jest wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych, dzięki którym zbudujesz szczęśliwy związek. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. 

Nie leczę psychoterapeutycznie ani psychiatrycznie.

Tak, koniec z dojazdami!

Swoją sesję możesz odbyć online, z dowolnego miejsca na świecie.

Oszczędza to Twój czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znasz i czujesz się w nich swobodnie.

Tak.

To czas dla Ciebie – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Cię rozpraszać. Dlatego poproszę Cię o znalezienie na czas sesji pomieszczenia, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Jeśli nie masz warunków w domu, zastanów się nad innym miejscem, w którym będziesz czuć się swobodnie.

Istotna jest także jakość Twojego Internetu,

Jeśli z jakiegoś powodu, uznasz, że chcesz zrezygnować z udziału w programie, możesz to zrobić na koniec każdego miesiąca naszej współpracy.

Mimo, że podpisujemy kontrakt na 4 miesiące, za pozostałe miesiące, z których postanowisz zrezygnować, nie płacisz, a jeśli opłata została uiszczona z góry za całość procesu, zwracam Ci pieniądze za niewykorzystane sesje.

Opinie klientów:

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!​

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! ​

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Potrzebujesz czasu na decyzję? Zrób test związku

Sięgnij po wiedzę o związkach
z mojego bloga

Masz pytania? Napisz: kontakt@lidiakorbusthen.pl