INDYWIDUALNIE

PROGRAM JA W ZWIĄZKU to pakiet sesji online, prowadzonych na żywo (pracuję indywidualnie – tylko z Tobą), które pomogą Ci osiągnąć szczęście w związku. Nawet jeśli Twój partner/ka nie jest gotowy/a do pracy nad Waszym związkiem.  Zmiany, które zajdą w Tobie, pozwolą Ci lepiej zrozumieć to, co się dzieje w relacji i dokonać zmian z Twojej strony, które mogą znacząco wpłynąć na odbudowanie więzi w związku. Program pomaga też dobrze zacząć nowy związek, aby cieszyć się nim długie lata.

DLA KOGO JEST TEN PROGRAM?

Dla osób, które:

JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNIESZ DZIĘKI UDZIAŁOWI W PROGRAMIE JA W ZWIĄZKU?

Sprawdzisz, czego chcesz i czego nie chcesz w swoim związku.

Lepiej poznasz siebie.

Nauczysz się, w jaki sposób prowadzić rozmowę bez kłótni.

Nauczysz się lepiej rozumieć swojego partnera.

Dowiesz się, jak postępować, aby Twój partner lepiej rozumiał Ciebie.

Dowiesz się, jak zbudować szczęśliwy związek, nie rezygnując z siebie.

Poczujesz, że masz wpływ na to, jak wygląda Twój związek.

Jeśli masz za sobą nieudany związek, unikniesz powtórzenia tych samych błędów.

Dowiesz się o zagrożeniach i jak im przeciwdziałać.

Otrzymasz wsparcie doświadczonej trenerki.

CO SIĘ DZIEJE NA SESJACH W TRAKCIE PROGRAMU?

Na czym stoisz?

Na początku konkretnie nazwiemy, w czym jest trudność. Zyskasz jasność, na jakim etapie jesteś oraz jakie szanse i zagrożenia się z tym wiążą.

Do czego dążysz?

Określimy, jaki związek chcesz mieć. Do jakiego stanu chcesz dążyć oraz co i dlaczego jest dla Ciebie ważne. Odkryjesz, w jaki sposób widzisz w przyszłości swój związek.

Co Ci stoi na przeszkodzie?

Sprawdzimy, co jest źródłem problemu. Przyjrzymy się Twoim pragnieniom i oczekiwaniom, które nie są lub nie były dotychczas realizowane w związku. Zdiagnozujemy, co stoi Ci na drodze do udanej relacji.

Jak te przeszkody pokonasz?

Sprawdzimy, jakie masz możliwości poradzenia sobie z trudnościami, które napotykasz w związku. Jakie drogi wyjścia i opcje są dla Ciebie dostępne. Jakie decyzje musisz podjąć. Jakich zmian dokonać w Twoim życiu, aby odczuwać szczęście w związku.

Do dzieła!

Wdrażamy działania, które mają Cię doprowadzić do szczęśliwego związku. Pomiędzy sesjami wykonujesz poszczególne kroki, prowadzące do zmian w Twojej reacji. Na bieżąco sprawdzamy jak Ci idzie – z czym radzisz sobie już świetnie, a co jeszcze jest wyzwaniem. Pomagam Ci poradzić sobie z trudnościami, które napotykasz.

Co osiągnęłaś? Co osiągnąłeś?

Odkrywamy, czego dokonałaś/dokonałaś, jaka nowa energia pojawiła się w Twoim życiu. Sprawdzamy, co nowego wiesz o sobie i swoim związku, czego się nauczyłaś/nauczyłeś i na co musisz uważać w przyszłości.

BARDZO INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jeśli nad którymś obszarem zechcesz popracować więcej, a z kolei inny nie wymaga w Twoim przypadku dużej pracy, dostosuję przebieg sesji do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jednocześnie, w trakcie pracy z Tobą, będę Cię uważnie obserwować i rekomendować tematy, które warto przepracować.

Gratisowa konsultacja

Zawsze zaczynam pracę od bezpłatnej konsultacji. Prowadzę ją zwykle przez telefon. Trwa ok. 45 minut. W trakcie konsultacji:

zapoznam się z Twoją sytuacją – dostaniesz wartość w postaci informacji zwrotnej lub zarysu planu,

ja również zdecyduję, czy chcę Ci zaoferować indywidualną pracę ze mną, ponieważ oferuję ją tylko tym osobom, z którymi wiem, że chcę pracować i mogę im pomóc osiągnąć szczęśliwy związek, bo naprawdę są zmotywowane.

Jeśli więc bierzesz pod uwagę pracę ze mną, zachęcam Cie do zapisania się na gratisową konsultację. Poznajmy się bliżej i świadomie zdecydujmy o współpracy 😊

Wybierz najodpowiedniejszy dla Ciebie pakiet. Dopasowany do Twoich potrzeb i trybu życia.

pakiet intensive

PAKIET INTESIVE

Dla tych, którym bardzo zależy na czasie i chcą pracować intensywnie

Miesięczny pakiet zawiera:


♥ 4 sesje 60-minutowe online na żywo (jedno spotkanie indywidualne w tygodniu, na którym poświęcam całą swoją uwagę tylko Tobie) – w sumie 240 minut w miesiącu

♥ materiały edukacyjne do zapoznania się pomiędzy sesjami (narzędzia, techniki i wiedza – indywidualnie dobrane pod kątem Waszych bieżących potrzeb)

♥ podsumowanie mailowe każdej sesji

♥ kontakt mailowy w razie potrzeby

1150 zł za miesiąc (4 sesje)

pakiet regular

PAKIET REGULAR

Dla tych, którzy chcą pracować w optymalnym tempie

Miesięczny pakiet zawiera:


♥ 3 sesje 60-minutowe online na żywo (jedno spotkanie indywidualne co tydzień-dwa, na którym poświęcam całą swoją uwagę tylko Tobie) – w sumie 180 minut w miesiącu

♥ materiały edukacyjne do zapoznania się pomiędzy sesjami (narzędzia, techniki i wiedza – indywidualnie dobrane pod kątem Waszych potrzeb)

♥ podsumowanie mailowe każdej sesji

♥ kontakt mailowy w razie potrzeby

950 zł za miesiąc (3 sesje)

pakiet slow

PAKIET SLOW

Dla tych, którzy są w stanie pracować nie częściej niż co 2 tygodnie

Miesięczny pakiet zawiera:


♥ 2 sesje 60-minutowe online na żywo (jedno spotkanie indywidualne raz na dwa tygodnie, na którym poświęcam całą swoją uwagę tylko Tobie) – 120 minut w miesiącu

♥ materiały edukacyjne do zapoznania się pomiędzy sesjami (narzędzia, techniki i wiedza – indywidualnie dobrane pod kątem Waszych bieżących potrzeb)

♥ podsumowanie mailowe każdej sesji

♥ kontakt mailowy w razie potrzeby

700 zł za miesiąc (2 sesje)

logo Lidia Korbus Then

O mnie

Nazywam się Lidia Korbus-Then

Jestem certyfikowaną trenerką relacji. Na bazie autorskich programów, prowadzę sesje online z Klientami i Klientkami z Polski i zagranicy.

Od 11 lat pomagam ludziom dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w ich życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych z ludźmi zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych. Specjalizuję się w komunikacji opartej na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

Osobom, które czują, że ich związek nie przynosi im szczęścia i chcą zbudować udana relację, pomagam zrozumieć, co tak naprawdę się dzieje w ich związkach. Określić, jakiego związku chcą. Sprawdzić, co jest źródłem problemów. A następnie dokonać zmian, które powodują, że znacznie łatwiej jest im zrozumieć mechanizmy zachodzące w ich relacjach. Dzięki temu, mogą zmienić swoje podejście – co często wpływa również na podejście partnera/ki.

Prywatnie, od lat buduję z moim obecnym mężem, relację opartą na miłości, szacunku i wzajemnym wsparciu.

Najczęściej zadawane pytania

Program trwa zwykle 9-12 sesji (każda po 60 minut). Każda osoba pracuje inaczej i mierzy się z innymi trudnościami, dlatego proponuję pakiet miesięczny. Zdarzają się osoby, które już po pierwszych sesjach czują, że dalej poradzą sobie same. Zdarzają się też takie, które potrzebują wsparcia dłużej. Umawiamy się na pracę przez miesiąc – po każdym miesiącu to Ty decydujesz, czy potrzebujesz kolejnych sesji.

Wprowadzasz w życie rozwiązania, które wypracowujesz w czasie sesji.

Nie.

W trakcie sesji nie ma doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Tobie. Nie ma też terapii – metoda, którą stosuję, koncentruje się na realizacji celu, jakim jest zbudowanie Twojego szczęśliwego związku. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. Nie leczę psychoterapeutycznie ani psychiatrycznie.

 

Tak, oszczędza to Twój czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znasz i czujesz się w nich swobodnie.

Tak. To czas dla Ciebie – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Cię rozpraszać. Dlatego poproszę Cię o znalezienie na czas sesji pomieszczenia, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Jeśli nie masz warunków w domu, zastanów się nad innym miejscem, w którym będziesz czuć się swobodnie.

Opinie klientów:

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!​

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! ​

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Potrzebujesz czasu na decyzję? Zrób test związku

Sięgnij po wiedzę o związkach
z mojego bloga

Masz pytania? Napisz: kontakt@lidiakorbusthen.pl