SESJE PO ROZWODZIE

nowy rozdział nowa ty

Lidia Korbus Then

Witaj!

Zapraszam Cię do zamknięcia dotychczas czytanej historii i otwarcia zupełnie nowego rozdziału fascynującej opowieści o Twoim nowym życiu.

SESJE PO ROZWODZIE to kompleksowy program, który przeprowadzi Cię przez etapy, dające siłę do rozpoczęcia nowego życia po rozstaniu z partnerem.

Udział w SESJACH PO ROZWODZIE sprawi, że pewnie i świadomie wkroczysz w nowy rozdział swojego życia – może tym razem bajki?

Przed Tobą 12 indywidualnych sesji coachingowych ze MNĄ.

Każde z tych spotkań pomoże Ci świadomie rozpocząć nowy rozdział i poukładać Twoją opowieść na Twoich zasadach.

DLACZEGO MOŻESZ MI ZAUFAĆ?

Znam się na tym, co robię – pracuję metodą poznawczo-behawioralną, coachingową, która pozwoli Ci lepiej poznać siebie, zmienić nawyki, które Ci szkodzą i da Ci wewnętrzną siłę i solidne fundamenty pod budowę nowego życia.

Pragnę pomóc Ci świadomie, w spokoju i poczuciu bezpieczeństwa przejść przez trudny czasspoglądając do przodu. Będę Ci towarzyszyć, akceptując Cię dokładnie taką/im, jaka/i jesteś.

Ja również doświadczyłam rozwodu i dokładnie pamiętam, jak ważne było dla mnie wsparcie BEZ OCENIANIA.

CZY SESJE PO ROZWODZIE TO PROGRAM DLA CIEBIE?

Jeśli jesteś  w trakcie rozstania lub po rozstaniuczujesz się zagubiona/ynie wiesz, jak zaplanować swoje życie po rozstaniu, potrzebujesz wsparcia bez ocenianiachcesz poczuć, że masz kontrolę nad swoim życiem, brakuje Ci pewności siebie,

to Cieszę się, że tu jesteś, bo program SESJE PO ROZWODZIE  został stworzony właśnie dla Ciebie ❤️

ZAPISUJĘ SIĘ NA SESJĘ WSTĘPNĄ, PO KTÓREJ ZDECYDUJĘ, CZY CHCĘ UCZESTNICZYĆ W PROGRAMIE

Co zyskasz?

Zaplanujesz konkretne kroki do osiągnięcia życia, o jakim marzysz.

Odnajdziesz spokój wewnętrzny.

Zrozumiesz, jak zbudować dobre relacje.

Dowiesz się, jakie potencjały w Tobie drzemią.

Odkryjesz, jak zarządzać emocjami, aby były Twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem.

Śmielej będziesz podejmować decyzje.

Zdasz sobie sprawę z tego, co lub kto Cię ogranicza lub daje Ci siłę.

Otrzymasz wsparcie w podjęciu ważnych, życiowych decyzji.

Odkryjesz, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne.

Otrzymasz wsparcie i akceptację w trudnym dla Ciebie czasie.

Zadbasz o swoje wnętrze, a jeśli poczujesz, że tego potrzebujesz, to również o wygląd zewnętrzny, aby w pełni Cię odzwierciedlał i dodawał pewności siebie.

CO ZAWIERA PROGRAM SESJE PO ROZWODZIE?

To sesja wstępna ze mną – dopiero po niej decydujesz, czy chcesz, bym towarzyszyła Ci w tworzeniu nowego rozdziału Twojej opowieści.

Co się dzieje w trakcie sesji wstępnej?

Poznajemy się – mówisz o tym, co Cię sprowadza i jakiego efektu oczekujesz. Udzielam Ci odpowiedzi na wszystkie pytania, związane ze stosowaną przeze mnie metodą. Masz okazję jej doświadczyć i sprawdzić, czy jestem osobą, z którą chcesz pracować.

Opowiadam Ci o zasadach, które pomogą Ci efektywnie pracować podczas sesji, np. o tym, dlaczego istotna jest otwartość, co oznacza poufność lub kiedy powiem Ci, co widzę w Twoim zachowaniu.

Zaznajamiam Cię z formalną stroną programu – sprawdzasz, czy częstotliwość spotkań Ci odpowiada, dowiadujesz się, w jaki sposób możesz przełożyć sesję i jak wyglądają płatności.

Na tym etapie pomagam Ci zajrzeć w Twoją przyszłość i oswoić ją. Czy będzie tam spokój, miłość, zrozumienie? Czy będzie ktoś przy Tobie?

To etap, w którym jasno określasz sobie jak ma wyglądać Twoje przyszłe życie i kiedy ma się takie stać. Wizualizacja Twojej przyszłości będzie dla Ciebie motywacją na kolejnych etapach zmiany Twojego życia. Dzięki temu zyskasz solidne filary i pewność, do czego dążysz. To Ci pomoże, gdy dopadnie Cię zwątpienie.

Zostawiasz za sobą życie, które znałaś. Nawet, jeśli nie było idealne, to możliwe, że zdążyłaś się do niego przyzwyczaić.  A teraz rozpoczynasz kolejny, nieznany etap. Masz pełne prawo czuć się zagubiona, niepewna i pełna lęku przed przyszłością.

Masz prawo czuć, że grunt usuwa Ci się spod nóg. Możesz też mieć poczucie, że nie masz zbyt wielu możliwości lub, że nie dysponujesz odpowiednimi zasobami, aby żyć na własnych zasadach.

Na tym etapie pomagam Ci się przyjrzeć Twoim wewnętrznym i zewnętrznym zasobom, które już masz i możesz jej wykorzystać do osiągnięcia przyszłości, o jakiej marzysz. Dla siebie, a czasem też dla Twoich dzieci.

Pomagam Ci też sprawdzić, co lub kto Cię ogranicza, a kto może Cię wesprzeć, które relacje są toksyczne, a które Cię wzmacniają. Dbam o to, abyś dostrzegła wszystkie obszary Twojego obecnego życia – zwłaszcza te nieoczywiste.

Bliskie Ci osoby starają się doradzić Ci rozwiązania, które wydają się im najlepsze. A Ty możesz się czuć osaczona nadmiarem dobrych rad. Może sama już nie wiesz, czego chcesz, a czego nie chcesz.

Na tym etapie pomagam Ci odkryć, co tak naprawdę jest istotne DLA CIEBIE. Nie dla Twojej mamy, siostry, brata, przyjaciółki, ale dla Ciebie. Dowiadujesz się, co tak naprawdę masz na dnie swojego serca.

Dzięki temu, odkrywasz prawdę o sobie i znacznie łatwiej Ci budować Twoje nowe życie. Bo dowiadujesz się, które jego elementy są zgodne z Tobą, a które nie. 

Na tym etapie wiesz już, jak ma wyglądać Twoje przyszłe życie. Sprawdziłaś, co masz, żeby je osiągnąć. Wiesz także, kto Cię wspiera, a kto przeszkadza. Zatem jesteś gotowa do sporządzania planu, dzięki któremu stworzysz życie na własnych zasadach.

Konkretny plan pomoże Ci zebrać wszystkie pomysły, osadzić je w czasie i poczuć, że odzyskałaś kontrolę nad swoim życiem.

Masz prawo nie czuć się jeszcze na siłach, aby planować dalsze życie. Jeśli uznasz, że potrzebujesz wykonać najpierw inny krok – zajmujemy się nim w pierwszej kolejności. 

Kobieta, która się rozstaje lub rozstała z partnerem, często czuje się oceniana przez środowisko, w którym funkcjonuje. Ale sama siebie również często ocenia surowo. Może uważasz, że jesteś złą matką? Może trwasz w przekonaniu, że nie jesteś wiele warta?

Na tym etapie pomagam Ci się rozprawić z Twoim wewnętrznym krytykiem. Siedzi w głowach wielu z nas i mówi, że się nie uda. Często to właśnie on nie pozwala Ci ruszyć z miejsca. Odbiera Ci pewność siebie, która tak bardzo jest Ci teraz potrzebna. Budzi lęk, który sprawia, że czujesz ciężar w klatce piersiowej.

To etap, w którym zdążyłam już zaobserwować różne Twoje przekonania, które mogą Ci przeszkadzać w osiągnięciu życia, o jakim marzysz. Czasem wywołują wyrzuty sumienia. Powiem Ci o nich, a Ty zobaczysz je jak w lustrze i sama ocenisz, na ile Cię ograniczają, a na ile wzmacniają.

Często przeszkodą w realizacji marzeń o lepszym życiu jest obawa przed podjęciem decyzji. Czasem się wahasz. Odejść, czy zostać? Zmienić miejsce zamieszkania, czy nie? Toksyczną relację z przyjaciółką zerwać, czy nad nią popracować?

Na tym etapie przyglądasz się, co Cię blokuje w podejmowaniu decyzji. Towarzyszę Ci w trakcie pokonywania lęku i szukania rozwiązania, które jest dla Ciebie najlepsze.

Jeśli masz decyzję do podjęcia, nie będziesz w tym sama – pomogę Ci rozprawić się z dylematem. Pokażę Ci problem z różnych perspektyw, żeby łatwiej Ci byłoby wybrać rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. 

Każdy z nas doświadcza czasem huśtawki emocji – zwłaszcza w trudnych momentach życia. W jednej chwili towarzyszy Ci smutek, złość, strach, potem znowu radość, euforia i znowu lęk, wściekłość. Masz do tego prawo! To Twoje emocje i każda z nich jest dobra, bo coś chce Ci powiedzieć.

Jednocześnie brak umiejętności zarządzania emocjami, może być dużą przeszkodą w Twoim życiu. To etap, w którym koncentrujemy się na sprawdzeniu, co wyzwala w Tobie emocje i jak to wpływa na Twoje życie.

Odkrywasz też, w jaki sposób sobie radzić z emocjami i spowodować, aby były Twoim sprzymierzeńcem, a nie wrogiem.

Na tym etapie wspieram Cię w zrozumieniu, w jaki sposób możesz pozytywnie wpłynąć na swoje relacje z osobami, które są dla Ciebie ważne. Może chodzić np. o relację z Twoim dzieckiem, rodzicem lub przyjacielem.

Dotyczy to nie tylko obecnych, ale także przyszłych relacji. Na przykład w potencjalnym przyszłym związku. Odkrywasz, czego dokładnie chcesz, a czego nie chcesz w relacji.

To etap, który pozwoli Ci zaobserwować, co do tej pory nie działało i nie popełnić tych samych błędów w przyszłości. Zrozumiesz, jak zbudować zdrowe relacje, oparte na wzajemnym zrozumieniu i szacunku.

To ostatni etap.

Sprawdzasz, czego się nauczyłaś o sobie i o świecie w ciągu naszej wspólnej podróży.

Podsumowujesz wszystkie elementy i przyglądasz się całości swojej pracy.

Analizujesz, jak wykorzystasz wiedzę, którą zdobyłaś.

Planujesz Twój kolejny krok do zbudowania życia na własnych zasadach.

To również moment, w którym zastanawiasz się, co jeszcze jest Ci potrzebne, abyś w pełni zrealizowała swój plan.

A MOŻE DODATKOWO KonsultacjA stylistycznA U olI?

Witaj! Mam na imię Ola. 

Każdą konsultację rozpoczynam od rozmowy, aby Cię poznać.  To, co w duszy gra, powinno być spójne z tym, co nosimy, w co ubieramy swój temperament, osobowość. Nasza natura potrzebuje czuć się bezpieczna i otulona adekwatnym ubiorem, stylem, żeby w korelacji tworzyła z nas wyjątkową, pewną i świadomą siebie, piękną Kobietę. Podczas tej rozmowy dbam o to, abyś czuła się komfortowo. Chcę, żebyś czuła się wysłuchana, skupiam się na Tobie i Twoich potrzebach. To dla mnie bardzo ważne. Ubiór to Twoja druga skóra, z którą należy obchodzić się delikatnie, ale przy pomocy moich wskazówek i propozycji, nauczysz się o nią dbać, pielęgnować i wzmacniać siebie. Twój wizerunek to świadomość własnych atutów, umiejętne ich podkreślanie, ze smakiem, dobrym stylem, dopasowany do Twojej osoby.

konsultacje stylistyczne

Co zyskasz dzięki konsultacji stylistycznej?

Dowiesz się, jaki masz typ sylwetki. Odkryjesz jakie fasony będą dla ciebie najlepsze. Podpowiem Ci, w jaki sposób podkreślać walory Twojej urody. Jeśli uznasz, że chcesz niektóre elementy swojej sylwetki uwydatnić lub zatuszować, pokażę Ci, jako to zrobić. Doradzę, w jakich kolorach, wzorach będziesz wyglądać zachwycająco. Pomogę w świadomym dobieraniu i kompletowaniu garderoby na co dzień, do pracy. Przekażę Ci wiedzę na temat łączenia ze sobą dodatków, które dopełniają całości stylizacji i podkreślają Twój charakter.

Na czym polega KONSULTACJA STYLISTYCZNA online?

Zaczynam od analizy i omówienia Twojej sylwetki. Podczas swobodnej rozmowy zapoznaję się z Twoją osobowością i analizujemy styl. Omawiamy Twoje atuty i szukamy inspiracji. Opowiadasz mi o swoich oczekiwaniach, potrzebach. Omawiamy, co wydobyć, a co ukryć, budując tym samym Twoją pewność siebie. Po spotkaniu (w ciągu dwóch dni) wysyłam Ci maila z instrukcją, jakich informacji, zdjęć będę od Ciebie jeszcze potrzebować. Masz na to tydzień. Następnie w ciągu tygodnia przygotowuję stylizacje, zestawy, wskazówki i propozycje garderoby, wybranej specjalnie dla Ciebie.

Jeśli poczujesz taką potrzebę, możesz skorzystać również z dodatkowych usług Oli:

Odbywa się na spotkaniu w kawiarni (najlepiej tuż przed planowanymi przez Ciebie zakupami :). Rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Słucham Ciebie i skupiam się na Tobie. Przeprowadzam analizę Twojej sylwetki, omawiamy walory i miejsca, które chciałabyś ukryć, a ja wyjaśnię Ci jak umiejętnie to zrobić. Tworzymy listę ubrań, które dobrze jest mieć w szafie, które tworzą komfortową bazę do tworzenia stylizacji.

Czy w Twojej szafie są ubrania, które pamiętają czasy studniówki, pierwszej randki itd.? Sentymenty w szafie powodują, że nie masz w niej miejsca na ubrania, które chciałabyś mieć w swojej szafie. W konsekwencji nie masz, co na siebie włożyć.  Z chęcią zajrzę do Twojej garderoby i podpowiem Ci, co warto, abyś miała w niej, a co zdecydowanie pożegnać bezpowrotnie. Zidentyfikuję Twój typ sylwetki i pokażę Ci stylizacje z Twojej szafy, które być może wiszą niezauważone, bo nie wiesz jak i z czym je połączyć. Stworzymy ciekawe zestawy z tego, co masz oraz listę ubrań i dodatków, o które warto poszerzyć garderobę, aby w pełni wydobyć Twój styl.

Z określonym przez Ciebie budżetem, wyruszamy w inspirującą podróż po wybranych sklepach, odpowiednich dla Twojego stylu i zasobu portfela. Bogatą w ciekawe propozycje stylizacji, które stworzę specjalnie dla Ciebie. Pokaże Ci, jak bawić się wzorami tkanin, dobieraniem dodatków. W miłej atmosferze odświeżymy Twoją garderobę o bazowe zestawy. Pokaże Ci, jak je łączyć, tworząc z nich nowe kreacje. Nauczę Cię sztuki rozsądnego kupowania ubrań.

Z KIM BĘDZIESZ PISAĆ NOWY ROZDZIAŁ TWOJEJ OPOWIEŚCI?

Jesteśmy nie tylko partnerkami biznesowymi, ale też przyjaciółkami, które wypróbowały swoją przyjaźń w trudnym dla nas czasie. Jesteśmy bardzo różne, a jednocześnie bardzo do siebie podobne. Łączą nas wspólne, istotne dla nas wartości. Wsparcie kobiet, będących na tym etapie życia, jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ obie mamy za sobą rozstania z parterami życiowymi.

Nowy rozdział nowa Ty

Zapewne wiesz już więcej na mój temat z zakładki O MNIE, więc nie będę się powtarzała 🙂

Lidia Korbus Then

A oto kilka słów powitania od Oli:

Nowy rozdział - nowa TY
Nowy rozdział - nowa TY
Nowy rozdział - nowa TY

Miłość do siebie samej, akceptacja, pewność siebie, budująca poczucie wartości, spełnienie i niezależność – tego m.in. potrzebowałam, będąc na życiowym zakręcie. Przychodziło to dość długo, ale z wytrwałością o to walczyłam i walczę nadal, czasem sama ze sobą, bo uczę się wciąż pozwalania sobie na przyjemności. Takie tylko dla mnie. Nie zapominając nigdy o tym, że jestem Matką, pamiętam również o tym, że jestem Kobietą – przecież jedno nie wyklucza drugiego! Chcę być nadal silna, zaradna, czuła, opiekuńcza, wrażliwa, piękna, z klasą. Taką chcę być w oczach swoich i w oczach najbliższych. Bogatsza o trudne doświadczenia, jestem bardziej świadoma siebie, świadoma związku, który tworzymy z moim Mężczyzną w zrozumieniu, szacunku, przyjaźni i miłości. Przy Nim oddycham, nareszcie mogę! Dziękuję Kochanie! 

Pracując zawodowo wiele lat z osobami z niepełnosprawnościami, nabrałam ogromnego dystansu do życia i do siebie. Nauczyłam się tego od tych, którzy mają znacznie więcej powodów do narzekania, a tego nie robią. Budzą we mnie podziw i dodają odwagi, że warto, że trzeba żyć każdym dniem, tu i teraz.

Chcę się z Tobą podzielić moją wrażliwością i zmysłem estetyki, dając wsparcie podczas zmiany wizerunku, odnalezienia stylu, wyrażania siebie poprzez ubiór, w zgodzie z Twoją naturą i energią. Pragnę pomóc Ci wzmocnić Twoją pewność siebie w oczach Twoich i osób, na których Ci zależy.  Chcę wprowadzić Cię w świetne samopoczucie – osoby świadomej swojej sylwetki i swoich atutów. Równowaga buduje siłę, poczucie bezpieczeństwa i stabilności. Pokazuję Kobietom i Mężczyznom, jak osiągnąć spójny wizerunek, w którym cechy charakterystyczne idą w parze z czynami i działaniem. Pomagam obalać stereotyp Mężczyzn, dla których ubiór jest złem koniecznym. Zarówno Kobiety jak i Mężczyźni odczuwają potrzebę „podbudować” ubiorem swoje wnętrze i uwydatnić jego piękno, dla siebie i dla tej drugiej osoby, aby cieszyć się sobą w pełni.

Razem pomożemy Ci napisać nowy rozdział Twojej życiowej opowieści 🙂

Pytania i odpowiedzi

Sesja wstępna trwa 60 minut. Dopiero po niej podejmujesz decyzję, czy jesteś zainteresowana współpracą.

Program SESJE PO ROZWODZIE obejmuje 12 sesji. Każda sesja trwa 75 minut. Zazwyczaj spotykamy się 2-3 razy w miesiącu – w zależności od Twoich potrzeb i możliwości.

Program SESJE PO ROZWODZIE + STYLIZACJA online obejmuje 12 sesji . Każda sesja trwa 75 minut. Zazwyczaj spotykamy się 2-3 razy w miesiącu – w zależności od Twoich potrzeb i możliwości. Konsultacja stylistyczna online obejmuje 1 godzinę rozmowy online, proces przygotowania propozycji stylizacji trwa 2 tygodnie

ILE?

udział w sesji wstępnej  – 50,00 zł

udział w programie SESJE PO ROZWODZIE (12 sesji po 75 minut) – 3000,00 zł przy płatności jednorazowej lub 5 rat po 650,00 zł

Chcesz mnie poznać lub sprawdzić, czy moje wsparcie jest dla Ciebie? Umów się na sesję wstępną! Dopiero po niej zdecydujesz, czy chcesz, bym towarzyszyła Ci w tworzeniu nowego rozdziału Twojej opowieści.

JAK?

KROK 1 – napisz lub zadzwoń do mnie – ustalimy termin i godzinę sesji wstępnej.

KROK 2 – uiść opłatę 50,00 zł i prześlij potwierdzenie przelewu na adres kontakt@lidiakorbusthen.pl  WAŻNE: wpisz w tytule przelewu sesja wstępna oraz Twoje imię i nazwisko

Brak opłaty spowoduje wykreślenie sesji.

DANE DO PRZELEWU:

Lidia Korbus-Then

ING Ban Śląski 52 1050 1445 1000 0097 3903 2200

BIC/SWIFT: INGBPLPW

IBAN: PL52 1050 1445 1000 0097 3903 2200

Do zobaczenia🙂

Wprowadzasz w życie rozwiązania, które wypracowujesz w czasie sesji. 

Doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Tobie. 

Terapii  –  w coachingu skupiamy się na tym, co dzieje się teraz i będzie działo w przyszłości. Jeśli sięgamy do przeszłości, to tylko po to, by dowiedzieć się, które rozwiązania Ci służyły, a które nie i czego Twoje doświadczenia mogą Cię nauczyć na przyszłość.

Tak, oszczędza to Twój czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znasz i czujesz się w nich swobodnie.

Tak. To czas dla Ciebie – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Cię rozpraszać. Dlatego poproszę Cię, żebyś na czas sesji wyłączyła telefon i usiadła z komputerem w pomieszczeniu, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Jeśli nie masz warunków w domu, zastanów się nad innym miejscem, w którym mogłabyś czuć się swobodnie.

Istotna jest także jakość Twojego Internetu, zapewniająca możliwość rozmów z użyciem kamery.

CO MÓWIĄ O MNIE

Baśka

Lidka inspiruje jak nikt. Gdyby nie ona, nie tylko bym nie awansowała, ale też nie dowiedziałabym się o sobie tylu ciekawych rzeczy.

Ania

Bardzo merytoryczna i empatyczna osoba. Jeszcze nigdy nikt mnie tak nie słuchał…

Dominika

Polecam z całego serca! Lidka pomogła mi, kiedy byłam na zakręcie życiowym. Dzięki niej, dowiedziałam się, w czym problem i mogłam ruszyć z miejsca.

Beata

Trudno w kilku słowach mi opisać, jak bardzo pomogły mi sesje z Lidką! Czułam się, jakbym siedziała przed lustrem, które mówi mi całą prawdę, którą we mnie widzi, ale robi to w taki sposób, że nie jest mi przykro. Odkryłam tyle rzeczy! Tyle nowych możliwości. Lidka, dziękuję!

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mam

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mam

Umów się na sesję wstępną