SESJE UDANY ZWIĄZEK

nowy rozdział NOWY ZWIĄZEK

Lidia Korbus Then

Witajcie!

Zapraszam Was do otwarcia zupełnie owego rozdziału fascynującej opowieści o Waszym nowym, wspólnym życiu.

SESJE UDANY ZWIĄZEK to kompleksowy, indywidualny program, który przeprowadzi Was przez etapy, dzięki którym zbudujecie silny związek, oparty na miłości, szacunku i wzajemnym zrozumieniu. 

Udział w programie SESJACH UDANY ZWIĄZEK sprawi, że wspólnie napiszecie kolejny rozdział Waszej opowieści – a może tym razem bajki 

Przed Wami 12 indywidualnych sesji ze mną, a jeśli poczujecie taką potrzebę. Każde z tych spotkań pomoże Wam świadomie rozpocząć nowy rozdział i poukładać Wasz związek na Waszych zasadach.

DLACZEGO MOŻEcie MI ZAUFAĆ?

Znam się na tym, co robię – pracuję metodą poznawczo – behawioralną, dzięki której poznacie swoje nawyki i zachowania i zaczniecie pracować nad pozbyciem się tych z nich, które szkodzą Wam i Waszemu związkowi. To da Wam solidne fundamenty pod wspólne życie.

Pragnę pomóc Wam od samego początku zadbać o Wasz nowy związek, abyście świadomie zbudowali relację opartą na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Tworzę ze swoim obecnym mężem udaną relację – wiemy, że to możliwe. Wiem też, jak ważne jest ustalenie na samym początku wspólnych zasad, dzięki którym nie powtórzycie schematów, do których być może przyzwyczailiście się w poprzednim związku.

CZY NOWY ROZDZIAŁ - NOWY ZWIĄZEK JEST DLA WAS?

Jeśli chcecie:

lepiej poznać siebie,

uniknąć błędów z poprzedniego związku,

nauczyć się rozmawiać ze sobą bez kłótni,

stworzyć związek oparty na szacunku i wzajemnym zrozumieniu,

odkryć, czy macie podobne oczekiwania od życia,

dowiedzieć się, czy te same wartości są dla Was ważne,

zbudować udany związek, równocześnie pozostając w nim sobą,

wybrać partnera życiowego w sposób przemyślany,

od początku dobrze „poukładać” swój związek, żeby był trwały i za kilka lat się nie rozpadł.

to Cieszę się, że tu jesteście, bo program SESJE UDANY ZWIĄZEK został stworzony właśnie dla Was ❤️

ZAPISUJEMY SIĘ NA SESJĘ WSTĘPNĄ, PO KTÓREJ ZDECYDUJEMY, CZY CHCEMY UCZESTNICZYĆ W SESJACH UDANY ZWIĄZEK

Co zyskacie?

odkryjecie, co jest dla Was tak naprawdę ważne w życiu,

sprawdzicie, czego chcecie i czego nie chcecie w swoim związku,

lepiej się poznacie,

zbudujecie solidne fundamenty pod Wasze wspólne życie,

nauczycie się rozumieć siebie,

dowiecie się, jak zbudować szczęśliwy związek, nie rezygnując z siebie,

nauczycie się, jak ze sobą rozmawiać bez kłótni,

poczujecie, że macie wpływ na to, jak wygląda Wasze wspólne życie,

dowiecie się o zagrożeniach i jak im przeciwdziałać,

wspólnie znajdziecie odpowiedzi na najważniejsze pytania w Waszym związku,

dostaniecie wsparcie doświadczonej trenerki i coacha,

od początku zadbacie o swój związek.

CO ZAWIERA PROGRAM NOWY ROZDZIAŁ – NOWY ZWIĄZEK?

To sesja wstępna ze mną – dopiero po niej decydujecie, czy chcecie, bym towarzyszyła Wam w tworzeniu nowego rozdziału Waszej opowieści.

Co się dzieje w trakcie sesji wstępnej?

Poznajemy się – mówicie o tym, co Was sprowadza i jakiego efektu oczekujecie. Udzielam Wam odpowiedzi na wszystkie pytania, związane ze stosowaną przeze mnie metodą. Macie okazję jej doświadczyć i sprawdzić, czy jestem osobą, z którą chcecie pracować.

Opowiadam Wam o zasadach, które pomogą Wam efektywnie pracować podczas sesji, np. o tym, dlaczego istotna jest otwartość, co oznacza poufność lub kiedy powiem Wam, co widzę w Waszym zachowaniu.

Zaznajamiam Was z formalną stroną programu – sprawdzacie, czy częstotliwość spotkań Wam odpowiada, dowiadujecie się, w jaki sposób możecie przełożyć sesję i jak wyglądają płatności.

Ustalamy, czy jesteście zainteresowani również przemianą zewnętrzną. Jeśli tak, decydujecie, która opcja stylizacji najbardziej Wam odpowiada oraz w którym momencie programu chcecie się spotkać z Olą na konsultacji stylistycznej.

Aby rozpocząć kolejny rozdział, należy sprawdzić, czy poprzedni na pewno został zamknięty.

Na tym etapie pomagam Wam sprawdzić, czy przeszliście wszystkie etapy, konieczne do zakończenia poprzedniej relacji. Uświadamiacie sobie też, co możecie zrobić, aby projekcja zachowań poprzedniego partnera na obecnego nie zaszkodziła Waszej relacji.

Przyjrzycie się też wyniesionym z przeszłości schematom swoich zachowań, co pozwoli Wam łatwiej zrozumieć siebie nawzajem.

Wiele osób, będąc w związku nawet parę dekad, nigdy nie mówi o wartościach, które są dla nich ważne. Często jest to przyczyną kłótni, a wręcz wieloletnich, ostrych konfliktów.

To ważne, aby szczerze i otwarcie o tym mówić.

Na tym etapie pomagam Wam odkryć, co jest tak naprawdę ważne dla każdego z Was z osobna oraz na czym zależy Wam wspólnie.

Fakt, że jesteś w związku, nie oznacza, że masz zrezygnować ze swojej indywidualności.

Masz prawo nadal być sobą.   

Na tym etapie pomogę Wam się przyjrzeć sobie nawzajem, sprawdzić, czy któreś z Was nie czuje lęku przed odrzuceniem, który może powodować nieuzasadnioną zazdrość, odkryć, co zrobić, żeby nie udusić się w związku.

Znasz ciche dni? Być może ktoś Ci je zafundował, ale mogły być też spowodowane przez Ciebie. Pamiętasz, jak było Ci w tym czasie ciężko?

A kojarzysz kłótnie, w których trakcie wykrzykiwane były żale i pretensje z ostatnich kilku lat? Często padały w nich słowa, które tylko raniły, zamiast przynieść zamierzony efekt?

Na tym etapie pomogę Wam nauczyć się rozmawiać ze sobą w taki sposób, aby się porozumieć, a nie pokłócić.

Funkcjonuje wiele, często fałszywych przekonań, dotyczących pieniędzy. Że szczęścia nie dają, że dżentelmeni o nich nie rozmawiają, że jak nie wiadomo, o co chodzi, to właśnie o pieniądze itp.

Ponieważ pieniądze są trochę tematem tabu, rzadko rozmawia się o nich na początku związku. Bo nie wypada. Bo jeszcze ta druga osoba pomyśli sobie, że jestem materialistką lub materialistą.

Skutkiem bardzo często są nieporozumienia na tle finansowym, które zatruwają związek.

Na tym etapie pomogę Wam nauczyć się rozmawiać o pieniądzach w Waszym wspólnym życiu.

To niezwykle ważne – ten temat warto pominąć wyłącznie w sytuacji, w której odżywiacie się powietrzem, Wasze auto jeździ na wodę, a mieszkać zamierzacie pod mostem. 🙂

Dla każdej pary związek partnerski oznacza trochę coś innego.

Na tym etapie odkryjecie, na czym polega związek partnerski w Waszym wydaniu. Pomogę Wam szczegółowo określić Wasze oczekiwania i zastanowić się, jak możecie wdrożyć je w życie, aby czuć wsparcie swojego życiowego partnera.

To ostatni etap.

Sprawdzacie, czego się nauczyliście o sobie nawzajem w ciągu naszej wspólnej podróży.

Podsumowujecie wszystkie elementy i przyglądacie się całości swojej pracy.

Analizujecie, jak wykorzystacie wiedzę, którą zdobyliście.

Planujecie kolejny kroki do zbudowania związku na własnych zasadach.

To również moment, w którym zastanawiacie się, co jeszcze jest Wam potrzebne, aby czuć spełnienie w Waszym związku.

A MOŻE DODATKOWO KonsultacjA stylistycznA U olI?

Każdą konsultację rozpoczynam od rozmowy, aby Was poznać.  To, co w duszy gra, powinno być spójne z tym, co nosimy, w co ubieramy swój temperament, osobowość. Nasza natura potrzebuje czuć się bezpieczna i otulona adekwatnym ubiorem, stylem, żeby w korelacji tworzyła z nas wyjątkową, pewną i świadomą siebie osobę.  Mimo że zgłaszacie się jako para, konsultacje stylistyczne odbywają się indywidualnie. Każde z Was ma inne potrzeby, na których skupię się podczas indywidualnej rozmowy. Wasz komfort podczas tych rozmów, jest dla mnie bardzo ważny. Ubiór to druga skóra, z którą należy obchodzić się delikatnie, ale przy pomocy moich wskazówek i propozycji, pokażę Wam jak o nią dbać, pielęgnować i wzmacniać siebie. Wizerunek to świadomość własnych atutów, umiejętne ich podkreślanie, ze smakiem, dobrym stylem, dopasowanym do Waszych indywidualnych potrzeb.

konsultacje stylistyczne

Co zyskacie dzięki konsultacji stylistycznej?

Dowiecie się, jaki ty sylwetki reprezentuje każde z Was. Odkryjecie, jakie fasony będą dla Was najlepsze. Podpowiem Wam, w jaki sposób podkreślać walory sylwetki. Jeśli uznacie, że chcecie niektóre elementy sylwetki uwydatnić lub zatuszować, pokażę jak to zrobić. Doradzę, w jakich kolorach i wzorach każde z Was będzie wyglądać atrakcyjnie. Pomogę w świadomym dobieraniu i kompletowaniu garderoby na co dzień i do pracy. Przekażę wiedzę na temat łączenia ze sobą dodatków, które dopełniają całości stylizacji i podkreślą charakter każdego z Was.

Na czym polega KONSULTACJA STYLISTYCZNA online?

Mimo że zgłaszacie się jako para, oczywiście każde z Was korzysta z konsultacji indywidualnie.  Możecie też wybrać opcję, w której z konsultacji korzysta tylko jedno z Was.

Zaczynam od analizy i omówienia Twojej sylwetki. Podczas swobodnej rozmowy zapoznaję się z Twoją osobowością i analizujemy styl. Omawiamy Twoje atuty i szukamy inspiracji. Opowiadasz mi o swoich oczekiwaniach, potrzebach. Omawiamy, co wydobyć, a co ukryć, budując tym samym Twoją pewność siebie. Po spotkaniu (w ciągu dwóch dni) wysyłam Ci maila z instrukcją, jakich informacji, zdjęć będę od Ciebie jeszcze potrzebować. Masz na to tydzień. Następnie w ciągu tygodnia przygotowuję stylizacje, zestawy, wskazówki i propozycje garderoby, wybranej specjalnie dla Ciebie.

Jeśli poczujesz taką potrzebę, możecie skorzystać również z dodatkowych usług Oli:

Odbywa się na spotkaniu w kawiarni (najlepiej tuż przed planowanymi przez Ciebie zakupami :). Rozmawiamy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Słucham Ciebie i skupiam się na Tobie. Przeprowadzam analizę Twojej sylwetki, omawiamy walory i miejsca, które chciałabyś ukryć, a ja wyjaśnię Ci jak umiejętnie to zrobić. Tworzymy listę ubrań, które dobrze jest mieć w szafie, które tworzą komfortową bazę do tworzenia stylizacji.

Czy w Twojej szafie są ubrania, które pamiętają czasy studniówki, pierwszej randki itd.? Sentymenty w szafie powodują, że nie masz w niej miejsca na ubrania, które chciałabyś mieć w swojej szafie. W konsekwencji nie masz, co na siebie włożyć.  Z chęcią zajrzę do Twojej garderoby i podpowiem Ci, co warto, abyś miała w niej, a co zdecydowanie pożegnać bezpowrotnie. Zidentyfikuję Twój typ sylwetki i pokażę Ci stylizacje z Twojej szafy, które być może wiszą niezauważone, bo nie wiesz jak i z czym je połączyć. Stworzymy ciekawe zestawy z tego, co masz oraz listę ubrań i dodatków, o które warto poszerzyć garderobę, aby w pełni wydobyć Twój styl.

Z określonym przez Ciebie budżetem, wyruszamy w inspirującą podróż po wybranych sklepach, odpowiednich dla Twojego stylu i zasobu portfela. Bogatą w ciekawe propozycje stylizacji, które stworzę specjalnie dla Ciebie. Pokaże Ci, jak bawić się wzorami tkanin, dobieraniem dodatków. W miłej atmosferze odświeżymy Twoją garderobę o bazowe zestawy. Pokaże Ci, jak je łączyć, tworząc z nich nowe kreacje. Nauczę Cię sztuki rozsądnego kupowania ubrań.

Z KIM BĘDZIECIE PISAĆ NOWY ROZDZIAŁ WASZEJ OPOWIEŚCI?

Jesteśmy nie tylko partnerkami biznesowymi, ale też przyjaciółkami. Obie mamy za sobą rozwód i obie zbudowałyśmy nowe związki z naszymi obecnymi parterami życiowymi. To się nie wydarzyło samo – wymagało od naszych partnerów i od nas dużej uważności, samoświadomości i wzajemnego szacunku. Wiemy, że udany związek jest możliwy, dlatego chcemy Was wesprzeć w jego budowaniu.

Ola_Lidka_NRNZ

Na mój temat więcej możecie się dowiedzieć z zakładki O MNIE, tutaj więcej o OLI

Pytania i odpowiedzi

Sesja wstępna trwa 60 minut. Dopiero po niej podejmujecie decyzję, czy jesteście zainteresowani współpracą.

Program SESJE UDANY ZWIĄZEK obejmuje 12 sesji. Jedna sesja trwa 75 minut. Zazwyczaj spotykamy się 2-3 razy w miesiącu – w zależności od Waszych potrzeb i możliwości.

Program SESJE UDANY ZWIĄZEK + STYLIZACJA obejmuje 12 sesji coachingowych . Jedna sesja trwa 75 minut. Zazwyczaj spotykamy się 2-3 razy w miesiącu – w zależności od Twoich potrzeb i możliwości. Konsultacja stylistyczna online dla pary obejmuje po 1 godzinie rozmowy indywidualnej z każdym z Was osobno (online), proces przygotowania propozycji stylizacji trwa 4 tygodnie, przy pracy z jedną osobą proces przygotowania stylizacji trwa 2 tygodnie.

ILE?

udział w sesji wstępnej  – 50,00 zł

udział w programie SESJE UDANY ZWIĄZEK (12 sesji po 75 minut) – 3000,00 zł przy płatności jednorazowej lub 5 rat po 650,00 zł

Chcesz mnie poznać lub sprawdzić, czy moje wsparcie jest dla Ciebie? Umów się na sesję wstępną! Dopiero po niej zdecydujesz, czy chcesz, bym towarzyszyła Ci w tworzeniu nowego rozdziału Twojej opowieści.

JAK?

KROK 1 – napisz lub zadzwoń do mnie – ustalimy termin i godzinę sesji wstępnej.

KROK 2 – uiść opłatę 50,00 zł i prześlij potwierdzenie przelewu na adres kontakt@lidiakorbusthen.pl  WAŻNE: wpisz w tytule przelewu sesja wstępna oraz Twoje imię i nazwisko

Brak opłaty spowoduje wykreślenie sesji.

DANE DO PRZELEWU:

Lidia Korbus-Then

ING Ban Śląski 52 1050 1445 1000 0097 3903 2200

BIC/SWIFT: INGBPLPW

IBAN: PL52 1050 1445 1000 0097 3903 2200

Do zobaczenia🙂

Wprowadzacie w życie rozwiązania, które wypracowujecie w czasie sesji. 

Doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Wam. 

Terapii dla par – coaching koncentruje się na realizacji celu, jakim jest wzmocnienie Waszego związku. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. Nie zastępuję psychoterapeuty ani psychiatry.

Tak, oszczędza to Wasz czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znacie i czujecie się w nich swobodnie.

Tak. To czas dla Was – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Was rozpraszać. Dlatego poproszę Was, żebyście na czas sesji wyłączyli telefon i usiedli z komputerem w pomieszczeniu, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał. Jeśli nie macie warunków w domu, zastanówcie się nad innym miejscem, w którym moglibyście czuć się swobodnie.

Istotna jest także jakość Waszego Internetu, zapewniająca możliwość rozmów z użyciem kamery.

CO MÓWIĄ O MNIE

Hania i Maciek

Sesje z Tobą to najlepszy prezent ślubny ever! 

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy. A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze 🙂

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mam

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie mam

Umów się na sesję wstępną