INDYWIDUALNY KURS SKUTECZNEJ KOMUNIKACJI W ZWIĄZKU  

Czy czasami macie wrażenie, że mówicie do siebie w dwóch różnych językach? 

Odpowiednia komunikacja jest kluczem do zdrowego związku, umożliwiającego budowanie zaufania, zrozumienia i głębokiej więzi. Jeżeli chcecie wzmocnić Waszą komunikację i uczynić ją źródłem wsparcia i bliskości, ten kurs jest dla Was. 

zakochana uśmiechnięta para
Zbudujcie zgodny, trwały i szczęśliwy związek!  

CZY TEN KURS JEST DLA WAS?

Coraz częściej się kłócicie?

Coraz mniej siebie rozumiecie?

To w Waszym związku moment decyzji?

Krępuje Was praca razem z innymi parami?

Dobrze, że tu jesteś! 

Nazywam się Lidia Korbus-Then. Jestem trenerem komunikacji. Od ponad 10 lat pomagam parom nauczyć się skutecznego porozumienia w związku. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych. 

Dzięki udziałowi w intensywnym, trzymiesięcznym, indywidualnym kursie skutecznej komunikacji wiele par odmieniło swoje związki. Cieszą się wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem. Lepiej znają siebie nawzajem oraz wiedzą, w jaki sposób rozmawiać, aby się porozumieć, zamiast ranić w kłótniach.

To idealne rozwiązanie dla par, które potrzebują indywidualnego podejścia. To nie jest warsztat grupowy! W czasie treningu pracuję tylko z Wami i tylko Waszemu związkowi poświęcam swoją uwagę. 

DZIĘKI TEMU INDYWIDUALNY KURS JEST ZNACZNIE SKUTECZNIEJSZY NIŻ GRUPOWY.

JAKIE KORZYŚCI OSIĄGNIECIE?

Dowiecie się, jak rozmawiać bez kłótni.

Nauczycie się, jak lepiej rozumieć siebie nawzajem.

Dowiecie się, w jakim kierunku dalej podążać.

Otrzymacie indywidualne wsparcie.

CO SIĘ DZIEJE W TRAKCIE KURSU?

Spotykamy się co 1 – 2 tygodnie na 9 indywidualnych sesjach online. Każda z nich trwa 60 minut. Analizujemy wyłącznie Wasz związek. 

W czasie trwania programu, zostaną Wam udostępnione nagrania video i PDF oraz ćwiczenia do pracy pomiędzy sesjami. W razie potrzeby, możecie się ze mną skontaktować pomiędzy sesjami.

jak będziemy ze sobą rozmawiać

Poznacie techniki skutecznej komunikacji w związku, które pomogą się Wam porozumieć, zamiast ranić w kłótni.  

młodzi ludzie się przytulają

Otrzymacie wskazówki na przyszłość. W czasie ostatniej sesji podsumujemy, czego dokonaliście, czego się nauczyliście i na co musicie uważać.

JAKA JEST CENA UDZIAŁU W KURSIE?

Przy płatności jednorazowej: 2880 zł, co daje 960 zł za miesiąc, czyli 320 zł za jedną sesję (w cenę wliczone są materiały do pracy po sesji).

Przy płatności co miesiąc: 2970 zł, co daje 990 zł miesięcznie, czyli 330 zł za jedną sesję (w cenę wliczone są materiały do pracy po sesji).

Jeśli w trakcie treningu odkryjecie w Waszym związku coś, co będziecie chcieli przeanalizować ze mną po zakończeniu treningu, otrzymacie możliwość skorzystania w kolejnych miesiącach z preferencyjnej ceny dla klientów, którzy już skorzystali z moich usług.

DLACZEGO WARTO MNIE WYBRAĆ?

Mam ponad 10 lat doświadczenia i sprawdzone metody.

W trosce o jakość moich usług, nie przyjmuję zbyt wielu par na raz.

Do każdej pary podchodzę bardzo indywidualnie.

Pomiędzy sesjami otrzymujecie dostosowane do Was ćwiczenia.

SPRAWDŹ, JAK POMOGŁAM INNYM PAROM

Gośka i Daniel

Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy.
A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!​

Basia i Andrzej

Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ​

Aldona i Tomek

I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Przy płatności jednorazowej: 2880 zł, co daje 960 zł za miesiąc, czyli 320 zł za jedną sesję (w cenę wliczone są materiały do pracy po sesji).

Przy płatności co miesiąc: 2970 zł, co daje 990 zł miesięcznie, czyli 330 zł za jedną sesję (w cenę wliczone są materiały do pracy po sesji).

Jeśli w trakcie treningu odkryjecie w Waszym związku coś, co będziecie chcieli przeanalizować ze mną po zakończeniu treningu, otrzymacie możliwość skorzystania w kolejnych miesiącach z preferencyjnej ceny dla klientów, którzy już skorzystali z moich usług.

Kurs trwa 3 miesiące. 

W tym czasie, co dwa – trzy tygodnie, spotykamy się na indywidualnych sesjach online, na których pracuję tylko z Wami.

Pomiędzy sesjami zapoznajecie się z materiałami video i PDF, które są Wam udostępniane na czas udziału w programie oraz wykonujecie szereg ćwiczeń, wzmacniających komunikację w Waszym związku. 

Każda z 9 sesji trwa 60 minut.

Nie.

W trakcie kursu otrzymujecie wiedzę, ale nie ma doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Wam. 

Nie ma też terapii – metoda, którą stosuję, koncentruje się na realizacji celu, jakim jest wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych, dzięki którym zbudujecie Wasz szczęśliwy związek. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. 

Nie leczę psychoterapeutycznie ani psychiatrycznie.

Tak, oszczędza to Wasz czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znacie i czujecie się w nich swobodnie.

Tak. 

To czas dla Was – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Was rozpraszać. Dlatego poproszę Was, żebyście na czas sesji wyłączyli telefon i usiedli z komputerem w pomieszczeniu, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał. 

Jeśli nie macie warunków w domu, zastanówcie się nad innym miejscem, w którym moglibyście czuć się swobodnie.

Istotna jest także jakość Waszego Internetu, zapewniająca możliwość rozmów z użyciem kamery.

POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

Nazywam się Lidia Korbus-Then. Łączę wiedzę i doświadczenie z obszaru kryzysu psychologicznego z technikami rozwojowymi (m.in. coaching par) i NVC (porozumienie bez przemocy). 

Jestem absolwentką wielu szkół i kursów, m.in. z obszaru psychologii emocji i motywacji, psychologii rozwojowej, psychologii kryzysu, coachingu i edukacji osób dorosłych. 

Od ponad 10 lat pomagam dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych.

Lidia Korbus-Then

WYPEŁNIJ FORMULARZ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

Porozmawiajmy o komunikacji w Twoim związku.

Bezpłatna konsultacja to ok. 10 minut rozmowy telefonicznej, podczas której porozmawiamy o Twojej obecnej sytuacji i o tym, jak mogę Ci pomóc. Wszystkie konsultacje prowadzę osobiście, dzięki czemu poznasz mnie i zdecydujesz, czy odpowiada Ci mój sposób pracy.

Wolisz e-mail? Napisz na kontakt@lidiakorbusthen.pl

Trwa ładowanie formularza…

Twoje dane są bezpieczne. Użyję ich wyłącznie do kontaktu w sprawie konsultacji.

Zbudujcie zgodny, trwały i szczęśliwy związek!