WIZJA ZWIĄZKU

Pobierz listę pytań, które koniecznie trzeba sobie zadać przed rozpoczęciem wspólnego życia.

wątpliwości przed ślubem
związek - do czego dążymy

Czy na pewno wiesz, jak chcesz, aby wyglądało Wasze wspólne życie?

Jakie masz plany? Co jest dla Ciebie ważne? Czego oczekujesz? Na co masz nadzieję? Co możesz odpuścić?

Ta lista pomoże Ci się tego dowiedzieć i dobrze przygotować do wspólnego życia.

Do dzieła!

O autorce listy

Nazywam się Lidia Korbus-Then. Od ponad 10 lat pomagam parom nauczyć się skutecznego porozumienia w związku. Łączę wiedzę i doświadczenie z obszaru kryzysu psychologicznego z technikami rozwojowymi. To pozwala mi pomagać parom w zapobieganiu niepotrzebnym kryzysom. A tym, które już mają trudności, pomagam przekuć sytuację kryzysową w związku w nową, pozytywną jakość.

Jestem absolwentką wielu szkół i kursów, m.in. z obszaru psychologii emocji i motywacji, psychologii rozwojowej, psychologii kryzysu, coachingu i edukacji osób dorosłych. Ta wiedza pozwala mi zauważyć mechanizmy które zachodzą w związku

Nie jest łatwo zbudować udaną relację. Wiem o tym doskonale! Ale warto! Udany związek sprawia, że życie staje się prostsze i przynosi znacznie więcej satysfakcji i codziennej radości. 

Moją misją jest propagowanie wśród par skutecznej komunikacji, prowadzącej do wzajemnego zrozumienia, wsparcia i szacunku w związku.

Pomagam dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych.

Prywatnie, od lat buduję z moim obecnym mężem, relację opartą na miłości, szacunku i wzajemnym wsparciu. Jestem też mamą – nieprzyzwoicie dumną ze swoich dzieci.

Zachęcam Cię mocno do pobrania listy pytań, które pomogą Ci lepiej zrozumieć siebie i zdefiniować wizję przyszłego związku i życia.

403A3162
szczęśliwy związek