TEST ZWIĄZKU

Pobierz test i sprawdź, w jakiej formie jest Twój związek.

Chcesz sprawdzić, w jakiej kondycji jest Twój związek?

Przeanalizuj 5 ważnych obszarów, które pomogą Ci się przyjrzeć Twojej relacji.

Dzięki testowi, upewnisz się, że Twój związek ma się świetnie lub dowiesz się, o co warto w nim zadbać, aby był silniejszy.

Do dzieła!

O autorce

Nazywam się Lidia Korbus-Then. Jestem trenerką relacji. Pomagam poprawić komunikację w związku. Na bazie autorskich programów, prowadzę sesje online z Klientami i Klientkami z Polski i zagranicy.

Od 11 lat pomagam ludziom dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w ich życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych. 

Specjalizuję się w komunikacji opartej na szacunku i wzajemnym zrozumieniu. Moi Klienci i Klientki to:

PARY ROZPOCZYNAJĄCE WSPÓLNĄ DROGĘ, które chcą od samego początku dobrze „poukładać” swój związek, aby w przyszłości był zgodny i szczęśliwy. Pomagam im lepiej siebie poznać i ustalić zasady wspólnego życia. Uczę, w jaki sposób skutecznie się komunikować.  A wszystko po to, aby iść przez życie, wspierając się wzajemnie, zamiast kłócić.

PARY, MAJĄCE STAŻ W ZWIĄZKU, które czują, że zamiast budować związek, zaczynają go niszczyć i się od siebie oddalać. Coraz trudniej jest im się porozumieć i coraz częściej pojawiają się między nimi spięcia. Pomagam im zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się między nimi, określić, jakiego związku chcą, sprawdzić, co jest źródłem ich problemów, a następnie dokonać w ich relacji zmian, które powodują, że znacznie łatwiej jest im się porozumieć bez kłótni.

OSOBY CHCĄCE INDYWIDUALNIE POPRACOWAĆ NAD SOBĄ W RELACJI, które nie są szczęśliwe w związku, ale ich partner nie jest gotowy na pracę wspólną. Albo mają już za sobą nieudany związek i w kolejnym nie chcą ponownie popełnić tych samych błędów. Lub po prostu czują potrzebę odświeżenia relacji i odkrycia partnera na nowo.

Nie jest łatwo zbudować udany związek. Wiem o tym doskonale! To właśnie moja prywatna historia zainspirowała mnie do wykorzystania kompetencji zawodowych we wspieraniu par w budowaniu i rozwijaniu szczęśliwych relacji.

Zachęcam Cię mocno do wypełnienia testu i przyjrzenia się Twojemu związkowi.

Lidia Korbus-Then
para przed monitorem