TEST ZWIĄZKU

Pobierz test i sprawdź, w jakiej formie jest Twój związek.

Test związku okładka
Test związku zdjęcie

Chcesz sprawdzić, w jakiej kondycji jest Twój związek?

Przeanalizuj 5 ważnych obszarów, które pomogą Ci się przyjrzeć Twojej relacji.

Dzięki testowi, upewnisz się, że Twój związek ma się świetnie lub dowiesz się, o co warto w nim zadbać, aby był silniejszy.

Do dzieła!

O autorce testu

Nazywam się Lidia Korbus-Then. Jestem trenerem komunikacji. Od ponad 10 lat pomagam parom nauczyć się skutecznego porozumienia w związku. Łączę wiedzę i doświadczenie z obszaru kryzysu psychologicznego z technikami rozwojowymi. To pozwala mi pomagać parom w zapobieganiu niepotrzebnym kryzysom. A tym, które już mają trudności, pomagam przekuć sytuację kryzysową w związku w nową, pozytywną jakość.

Jestem absolwentką wielu szkół i kursów, m.in. z obszaru psychologii emocji i motywacji, psychologii rozwojowej, psychologii kryzysu, coachingu i edukacji osób dorosłych. Ta wiedza pozwala mi zauważyć mechanizmy które zachodzą w związku

Nie jest łatwo zbudować udaną relację. Wiem o tym doskonale! Ale warto! Udany związek sprawia, że życie staje się prostsze i przynosi znacznie więcej satysfakcji i codziennej radości. 

Moją misją jest propagowanie wśród par skutecznej komunikacji, prowadzącej do wzajemnego zrozumienia, wsparcia i szacunku w związku.

Pomagam dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych.

Prywatnie, od lat buduję z moim obecnym mężem, relację opartą na miłości, szacunku i wzajemnym wsparciu. Jestem też mamą – nieprzyzwoicie dumną ze swoich dzieci.

Zachęcam Cię mocno do wypełnienia testu i przyjrzenia się Twojemu związkowi.

Lidia Korbus-Then
para przed monitorem