TEST ZWIĄZKU

Pobierz test i sprawdź, w jakiej formie jest Twój związek.

Chcesz sprawdzić, w jakiej kondycji jest Twój związek?

Przeanalizuj 5 ważnych obszarów, które pomogą Ci się przyjrzeć Twojej relacji.

Dzięki testowi, upewnisz się, że Twój związek ma się świetnie lub dowiesz się, o co warto w nim zadbać, aby był silniejszy.

Do dzieła!

O autorce

Nazywam się Lidia Korbus-Then. Jestem certyfikowaną trenerką relacji. Pracuję z parami, które chcą stworzyć udany związek. 

Moimi Klientami zwykle są:

PARY, KTÓRE ROZPOCZYNAJĄ WSPÓLNĄ DROGĘ. To osoby, które chcą od samego początku dobrze „poukładać” swój związek, aby w przyszłości był zgodny i szczęśliwy. Pomagam im lepiej siebie poznać i ustalić zasady wspólnego życia. Uczę także poprawnej komunikacji. A wszystko po to, aby iść przez życie, wspierając się wzajemnie, zamiast kłócić. 

PARY, KTÓRE SĄ RAZEM OD KILKU LAT. To osoby, które czują, że zamiast budować związek, zaczynają go niszczyć i się od siebie oddalać. Coraz trudniej jest im się porozumieć i coraz częściej pojawiają się między nimi spięcia. Pomagam im zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się między nimi, określić, jakiego związku chcą, sprawdzić, co jest źródłem ich problemów, a następnie dokonać w ich relacji zmian, które powodują, że znacznie łatwiej jest im się porozumieć bez kłótni

Nie jest łatwo zbudować udaną relację. Wiem o tym doskonale! To właśnie moja prywatna historia zainspirowała mnie do wykorzystania kompetencji zawodowych we wspieraniu par w budowaniu i rozwijaniu szczęśliwych relacji.

Zachęcam Cię mocno do wypełnienia testu i przyjrzenia się Twojemu związkowi.

L (3)a
para przed monitorem