PROGRAM DLA PAR
„SKUTECZNA KOMUNIKACJA”

Nauczę Was, jak mówić i słuchać, aby zrozumieć siebie nawzajem i znaleźć wspólny język

WYPEŁNIJ FORMULARZ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

  PROGRAM DLA PAR ONLINE
  „SKUTECZNA KOMUNIKACJA”

  Nauczę Was, jak mówić i słuchać, aby zrozumieć siebie nawzajem i znaleźć wspólny język

  WYPEŁNIJ FORMULARZ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

   JAKIE ZMIANY PRZYNIESIE WAM UDZIAŁ W PROGRAMIE?   Dowiecie się, jak rozmawiać bez kłótni   Nauczycie się, jak lepiej rozumieć siebie nawzajem   Odkryjecie jak panować nad emocjami   Dostaniecie obiektywną opinię eksperta z zewnątrz

   POZNAJMY SIĘ LEPIEJ

   Nazywam się Lidia Korbus-Then. Jestem trenerem komunikacji. Łączę wiedzę i doświadczenie z obszaru kryzysu psychologicznego z technikami rozwojowymi. Jestem absolwentką wielu szkół i kursów, m.in. z obszaru psychologii emocji i motywacji, psychologii rozwojowej, psychologii kryzysu, coachingu i edukacji osób dorosłych. Od ponad 10 lat pomagam dokonywać rozwoju i korzystnych zmian w życiu. Mam na swoim koncie tysiące godzin przepracowanych zarówno w ramach pracy indywidualnej jak też warsztatów grupowych.

   Zbudujcie zgodny, trwały
   i szczęśliwy związek!

   CZYM SIĘ RÓŻNI PROGRAM ONLINE „SKUTECZNA KOMUNIKACJA” OD PSYCHOTERAPII?

   Psychoterapia jest zwykle procesem głębokim i długotrwałym. Program „skuteczna komunikacja” to forma krótka, choć często bardzo intensywna – trwa czasem 3 miesiące. W czasie terapii często sięga się do przeszłości, aby przepracować trudne przeżycia, np. z dzieciństwa. W PROGRAMIE „SKUTECZNA KOMUNIKACJA” skupiamy się na tym, co dzieje się teraz w Waszym związku  oraz na konkretnych rozwiązaniach na przyszłość, które możecie wdrożyć od razu.

    
   Odtwórz film na temat Czy konieczna jest terapia, gdy w związku pojawiają się problemy

   CO SIĘ DZIEJE W TRAKCIE PROGRAMU DLA PAR?

   Spotykamy się na indywidualnych, 60-minutowych sesjach online. Koniec z dojazdami! Sesję możesz odbyć z każdego miejsca na świecie.


   Jak rozmawiać w związku

   Zostaną Wam udostępnione nagrania video i PDF oraz ćwiczenia do pracy pomiędzy sesjami. W razie potrzeby, możecie się ze mną skontaktować pomiędzy sesjami.

   młodzi ludzie się przytulają

   Przeanalizujemy dokładnie Wasz związek. ​Poznacie dopasowane do Waszej sytuacji techniki komunikacji, które pomogą się Wam porozumieć, zamiast ranić w kłótni.

   Do czego dążymy

   Otrzymacie wskazówki na przyszłość. W czasie ostatniej sesji podsumujemy, czego dokonaliście, czego się nauczyliście i na co musicie uważać.

   SPRAWDŹ, JAK POMOGŁAM INNYM PAROM

   uśmiechnięta para

   Gośka i Daniel
   ”Takie to się teraz wydaje proste, że aż trudno uwierzyć, że wcześniej na to nie wpadliśmy. A te sesje o fochu zapamiętamy na całe życie. Jesteśmy Ci bardzo wdzięczni!”

   Basia i Andrzej
   ”Szkoda, że nie trafiliśmy do Ciebie wcześniej. Powinni tego uczyć w szkole! Dobrze, że stanęłaś na naszej drodze. ”

   Aldona i Tomek
   ”I pomyśleć, że wydawało nam się, że całkiem nieźle siebie znamy. Lidziu, dziękujemy Ci bardzo, bardzo!”

   JAKA JEST CENA UDZIAŁU?

   Program zawsze dopasowany jest do Waszych potrzeb, które sprawdzam na wstępnej konsultacji. Cena zależy od liczby sesji w miesiącu, długości współpracy oraz formy finansowania. W cenie otrzymujecie też materiały do ćwiczenia nowych umiejętności komunikacyjnych oraz kontakt mailowy ze mną między sesjami, w razie potrzeby. 

   LICZBA SESJI W MIESIĄCU

   to Wy decydujecie, czy potrzebujecie się spotykać ze mną raz w miesiącu, 2 razy, 3 czy 4 

   Im częściej się spotykamy, tym niższa cena za pojedynczą sesję

   DŁUGOŚĆ WSPÓŁPRACY

   program trwa od 3 do 9 miesięcy – jeśli czujecie, że będziecie potrzebowali więcej czasu, to warto umówić się od razu na więcej miesięcy

   Za każdy miesiąc współpracy powyżej 3 miesięcy, otrzymacie 5% upustu

   FORMA FINANSOWANIA

   sesje zawsze są opłacane z góry – możecie opłacać za każdy miesiąc osobno lub od razu za cały okres współpracy 

   Jeśli opłacacie cały proces z góry, otrzymacie 5% upustu

   DLACZEGO WARTO MNIE WYBRAĆ?

   • Ponad 10 lat doświadczenia i sprawdzone metody Przez lata pracy z parami wypracowałem skuteczne i sprawdzone metody, które pomagają im rozwiązywać problemy i budować silniejsze relacje.
   • Indywidualne podejście: Zdaję sobie sprawę, że każdy związek jest wyjątkowy, dlatego do każdej pary podchodzę indywidualnie, uwzględniając jej potrzeby i specyfikę problemów.
   • Ograniczona liczba par: W trosce o wysoką jakość moich usług ograniczam liczbę par, z którymi pracuję jednocześnie. Dzięki temu mogę poświęcić każdej z nich wystarczająco dużo czasu i uwagi.
   • Efektywne wsparcie: Połączenie indywidualnych sesji online z materiałami do ćwiczeń zapewnia najlepsze rezultaty i pomaga parom w samodzielnej pracy nad swoim związkiem.

   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

   Program zawsze dopasowany jest do Waszych potrzeb, które sprawdzam na wstępnej konsultacji. Cena zależy od

   • liczby sesji w miesiącu 

   to Wy decydujecie, czy potrzebujecie się spotykać ze mną raz w miesiącu, 2 razy, 3 czy 4 – im częściej się spotykamy, tym niższa cena za pojedynczą sesję

   • długości współpracy

   program trwa od 3 do 9 miesięcy – jeśli czujecie, że będziecie potrzebowali więcej czasu, to warto umówić się od razu na więcej miesięcy. Za każdy miesiąc współpracy powyżej 3 miesięcy, otrzymacie 5% upustu

   • formy finansowania

   sesje zawsze są opłacane z góry – możecie opłacać za każdy miesiąc osobno lub od razu za cały okres współpracy Jeśli opłacacie cały proces z góry, otrzymacie 5% upustu

   W cenie otrzymujecie też materiały do ćwiczenia pomiędzy sesjami nowych umiejętności komunikacyjnych oraz kontakt mailowy ze mną między sesjami, w razie potrzeby. 

   Umówcie się na bezpłatną konsultację i sprawdźcie, jaka będzie cena dla Was.

   Program trwa od 3 do 9 miesięcy (Wy zadecydujecie, czy jeszcze jest Wam potrzebna moja pomoc).

   W tym czasie spotykamy się na indywidualnych sesjach online 2, 3 lub 4 razy w miesiącu – częstotliwość spotkań zależy od Waszych potrzeb i możliwości.

   W czasie sesji pracuję tylko z Wami.

   Pomiędzy sesjami zapoznajecie się z materiałami video i PDF, które są Wam udostępniane na czas udziału w programie oraz wykonujecie szereg ćwiczeń, wzmacniających komunikację w Waszym związku. Każda z sesji trwa 60 minut.

    

   Nie.W trakcie programu otrzymujecie wiedzę, ale nie ma doradzania  –  to, co dobre dla mnie, niekoniecznie musi służyć Wam.  Nie ma też psychoterapii – metoda, którą stosuję, koncentruje się na realizacji celu, jakim jest wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych, dzięki którym zbudujecie Wasz szczęśliwy związek. Patrzymy zatem w przyszłość, nie skupiamy się na analizowaniu traumatycznych doświadczeń z przeszłości. Program nie leczy psychoterapeutycznie ani psychiatrycznie.

    

   Tak, koniec z dojazdami!

   Swoją sesję możecie odbyć online, z dowolnego miejsca na świecie.

   Oszczędza to Wasz czas i pieniądze, a także daje komfort przebywania w pomieszczeniach, które znacie i czujecie się w nich swobodnie.

    

   Tak. To czas dla Was – żeby był efektywny, w czasie sesji nic nie może Was rozpraszać. Dlatego poproszę Was, żebyście na czas sesji wyłączyli telefon i usiedli z komputerem w pomieszczeniu, w którym nikt nie będzie Wam przeszkadzał.  Jeśli nie macie warunków w domu, zastanówcie się nad innym miejscem, w którym moglibyście czuć się swobodnie. Istotna jest także jakość Waszego Internetu, zapewniająca możliwość rozmów z użyciem kamery.

    

   WYPEŁNIJ FORMULARZ I UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ

   BEZPŁATNA KONSULTACJA to ok. 20 minut rozmowy telefonicznej. Porozmawiamy o tym, czy w Waszej sytuacji Indywidualny kurs skutecznej komunikacji w związku to dobre rozwiązanie, czy też nie. Wszystkie konsultacje prowadzę osobiście, dzięki czemu poznasz mnie i zdecydujesz, czy odpowiada Ci mój sposób pracy.

    Twoje dane są bezpieczne. Użyję ich wyłącznie do kontaktu w sprawie konsultacji.